Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit szólnátok hozzá, ha a barátotok bevallaná nektek, hogy előttetek még szűz volt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mi az hogy csak előttünk?
2017. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert veletek már nyilván megesett a dolog.
2017. jan. 2. 09:35
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg észrevennénk anélkül is.:)Legfeljebb nem mondanánk,nehogy megsértsük az egóját a hímnemű lénynek.
2017. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vette észre, sőt... Pont ezért félek, hogy most nem e változott meg a véleménye rólam magában, hogy elmondtam neki hogy teljesen nem az a helyzet amit ő gondolt, csak nem mondja mert nem akar megbántani. Csak én meg nem bírtam tovább. :(
2017. jan. 2. 09:59
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmit.
2017. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha olyan lány, lehet nem adott volna esélyt, de már túl vagytok rajta és élvezte. A legtöbb lány örülne is neki hogy ő volt az elsőd
2017. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem került szóba előtte a dolog, és nem azért nem tudom mert kamuzott, akkor engem nem zavarna.
2017. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Becsapva ereznem magam.
2017. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez helyzetfüggő. Ha beszéltünk róla, és akkor azt mondta, hogy ő már nem szűz, aztán kiderül, hogy mégis az volt, akkor kicsit felmerülne bennem a kétely, hogy olyan fiúval akarok-e lenni, aki ilyeneket hazudik, csakhogy az elképzelése szerint jobb színben tűnjön fel...

Ha viszont nem beszéltünk róla, csak én hittem azt, hogy már nem az, és élveztem is, akkor meg lennék lepve, hogy ösztönösen ennyire eltalálta, amit szeretek.

Ha meg nem élveztem, és kiderül, akkor azt mondanám, hogy így már mindent értek, és az elkövetkezendő együtt töltött időben tanítanék neki egy s mást.

2017. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szűz volt a barátom, de ő már szex előtt elmodta, hogy az. Szóval nagyon nem reagáltam semmit. :D
2017. máj. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!