Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha felfedeznétek, hogy az új pasitok remek az ágyban, majd a szex után bevallaná, hogy egészen eddig szűz volt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
olyan nincs hogy valaki egyből profi lesz :D
2016. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hallottam már ilyen sztorikat. Nem azt mondom, hogy profi, csak hogy jól sikerült a szex és a csaj nem is sejtette, hogy szűz volt a pasi.
2016. okt. 18. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit, ilyenben már volt részem a jelenlegi barátommal :D
2016. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez volt. Féltem elmondani, és mindig elkerültük a témát. Végül magam is meglepődtem hogy milyen jó volt az első alkalom, kb 10-15 percen át tartalmasan együttvoltunk.

Utána összebújáskor elmondtam, és teljesen leesett az álla és nagyon örült, hogy ő lehetett az első, és megtisztelve érezte magát, hogy vele akartam az elsőt.

2016. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem rosszul esne, hogy nem bízott bennem, és nem mondta el.
2016. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondanék hogy jól tudott hazudni és ha nem mondja nem kételkedtem volna.. Bár csalódott lennék hogy annyira sem bízott meg bennem hogy ezt megossza velem. Mert az jönne le hogy arra jó voltam hogy végre átessen rajta de közben úgy hogy nem volt velem végig Őszinte! Nem szakítanék vele.. De nagyon rosszul esne. 22 L
2016. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit csalódott lennék, h nem mondta el!

Nincs azzal gond ha tapasztalatlan a pasi, Sőt izgató a dolog.

Nyilván örülnék h jó az ágyban így tapasztalat nélkül is.

2016. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!