Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátság extrákkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátság extrákkal kapcsolatban nem írna a pasi h boldog új évet akkor elhagynád?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Édes Istenem!! Magyarul csak dugtok. Akkor nem kötelessége ilyen szarokat írni. Hagyd el jobb lesz neki nélküled,ha ilyenen felhúzod magad!! Ha nem tudsz érzelen nélkül d.ni minek mégy bele ???? Ostoba
2017. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha te írtál neki, de ő nem írt vissza, akkor jogosan sértődsz meg ezen.
2017. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért megyek bele mert nekem vannak érzelmeim felé.
2017. jan. 2. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem hagynám el, de rosszul esne.

Én is barátság extrákkal kapcsolatban vagyok egy pasival. Mi napi szinten beszèlünk, ünnepeken felköszöntjük egymást stb.

Viszont nem biztos hogy jó ha érzelmeid vannak felé. Mert ha részéről nincs érzelem akkor ebből sosem lesz több, és csak rosszul fogod érezni magad ha pl mással is van.

Okosan! ;)

22L

2017. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

SZEXKAPCSOLAT

gyökerek...

2017. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De amúgy ez a barátság extrákkal dolog ez hogy? :


1. bármelyikőtök dughat mással is?

2. csak dugtok és nem beszélgettek intim dolgokról, mert szerintem ha igen, és ajándékozás is van az egyenlő ennyi erővel egy nyitott kapcsolattal....az már végül is egy kapcsolat, ami nem a dugásról szól csak szerintem.....

2017. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
én a csajomnak se mondtam, mi a zistennek ilyen szarságokat írogatni? Úgysincs mögötte semmi csak mindod/írod. Üres duma, üres világ...
2017. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
amúgy ez a barátság extrákkal dolog egyenlő a vészfasszal?
2017. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem akkor van értelme, vagyis jogos megmagyarázása az ilyennek, ha el van mindkét fél foglalva és tart egy egy szeretőt a másik. Mármint nincs senkijük és úgy. de, hogy ilyen tizenéves emberkék csak dugni járnak össze amikor még iskolások gondolom, én nem értem, ez nem barátság extrákkal, hanem szeretőjének lenni valakinek... ehhez fogsz hozzászokni fiatalon, azt veszed észre, hogy harmincévesen még mindig csak szeretője vagy valakinek....
2017. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Karácsonyra kaptam ajándékot tőle. En is adtam neki
2017. jan. 2. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!