Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek szőrös az ánuszoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek szőrös az ánuszotok? Lányok ti melyiket szeretitek jobban ha egy segglyuk szőrös vagy nem szőrös?

Figyelt kérdés
lányok szoktátok a pasitok lyukát nyalogatni? Nemet kort irjatok légyszi

#lyuk #szőr #ánusz #borortvált
2017. jan. 2. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Parome szoros, nyalogatni nem szoktuk egymasnak, ugyhogy nem zavar, hogy olyan, nem varom el, hogy szortelenitse, minek kene? Maganak nem tudja, borotvaval ha megvagja az fajdalmas es nehezen gyogyul, gyantaval nagyon fajhat.
2017. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem nyalnám...Ebből kifolyólag mindegy,hogy milyen.

19/L

2017. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szörös,de a párom csak ujjazott,de már azt sem csinálja
2017. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fiúnak legyen mint a lánynak... láttam már olyat is
2017. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Én leborotválom mégse vagyok b-zi.

Nem értem miért jó még a férfiaknak is, hogy szőrös.

Azért mondjuk wc-zés esetén én már megjártam, köszi szépen, nekem jó az mikor nincs ott szőr, ti meg csak szenvedjetek.

Amúgy is, kell a szőr, jó dolog, arcra, fejre, lábra, karra, esetleg férfiaknál mellre opcionálisan, mivel az elektromos kisüléseket a szőrünk biztosítja.

Ha nem lenne szőrünk, vagy akinek nincs, az teljesen kiegyensúlyozatlan, mivel a töltések nincs hol kisüljenek, vagy fel se vesz, vagy túl nagy a potenciál benne, de nincs mivel potenciálkülönbséget alkosson...

És jöhetnek nyafogni ide a fizikusok, ez így van.


Azonban egyértelmű számomra, hogy szerintem mikor a Földre lejött aranyat bányásztató istenek lejöttek és csináltak minket, az ágyéktájti szőrzetet szerintem trollkodásból rakták belénk, mert tévhit az, hogy az egészéges vagy bármit is véd.

Pont ellentétesen, a szőr igénytelen.

Az arcon azért jó, mert a szájtól kifele mutat, de a nemi szervünknél ha meghagyjuk állandóan hozzáér az olyan részekhez amihez nem kéne...

2017. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szőrös, de a barátnőmet semmilyen mértékben nem zavarja - ő sokkal empatikusabb nálam. Egyszer megkértem, hogy borotválja le, nehogy én vágjak bele remegő kézzel az ánuszrózsámba. Maga a művelet is igen kínos és megalázó volt, a következő napokról meg ne is beszéljünk... mintha egy giga kaktusz lett volna a seggemben a nap 24 órájában. SOHA TÖBBÉ!
2017. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem például nem szőrös.

Megszenvedtem érte, de megérte.

Fontos a higiéné.

Nem mindig van úgy, hogy az ember egyetlen szép nagy "csavaros fagyit" formáz reggel a fajanszba, van hogy több részletben jön, s előfordul hogy kisebb darabok beleakadnak a szőrzetbe.

Ezt hívják paksimogyorónak.

Igénytelenebbek oda se figyelnek erre, némi törlés után felrántják az alsógatyát és mennek dolgukra.

Kicsit odafigyelőbbek wc papír segítségével megpróbálják lehúzogatni a szőrről a paksimogyorót, esetleg kitépkedni a szőrt, ha másképp nem jön le, ami... lássuk be, könnyfakasztó dolog.

Ha pedig az ember nyugodt körülmények között szőrtelenít, lehet hogy kellemetlen míg megszokja, de utána megszabadul ettől a kevésbé gusztusos dologtól, s teljes magabiztossággal veheti le az alsónadrágot bármilyen körülmények között, nem kell az esetleges barna csíkozás miatt aggódni.

2017. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7.! Nagyon precízen leírtad ezt a folyamatot!

De a legegyszerűbb és legbarátibb módja (szerintem) ha a nagy dolog elvégezte után, némi törlés segítségévelé a wc-ről rögtön átülsz a kád szélére és szépen szappannal kimosod. - de az én slozimba már bele van építve a bide funkció is. 1. csodás hidratált érzés ad, 2. biztos, hogy nem lesz féknyomos a patyolat fehér gatyád, 3. nem kell bő fél év, hogy megszokd a segged szőrtelenítésének gyötrelmeit.

2017. jan. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én természetesen szőrtelenítem. :) Nagyon utálom ha szőrös, úgy egyáltalán nem higiénikus. Ettől függetlenül én is mindig segget mosok nagydolog után, ha van rá lehetőségem. Sajnos amikor pl a munkahelyen jön rám, akkor nem tudom megmosni úgy mint otthon, és ilyenkor nagyon zavar, még szőrtelenül is, nemhogy még akkor, ha szőrös lenne.
2017. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8.! Természetesen a mosdás a legcélszerűbb, idehaza én is azt preferálom, de idegen helyen nincs mindig lehetősége az embernek erre, így egy-két kellemetlen élmény után választottam ezt a nehezen megszokható, ám tiszta módszert.

A bidé nagy jóság, viszont elég ritka még, sem nekem, sem az általam látogatott helyeken sincs sajnos.

2017. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!