Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tehetném jobbá a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném jobbá a szexet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Elég kezdő vagyok még ebben az egész dologban, mert egy hónapja feküdtem le először a barátommal, így lenne pár kérdésem. Igazából az első együttlét (amikor elvesztettem a szüzességem) nem is fájt annyira. A másodiknál viszont nem tudom, lehet nem voltm eléggé ráhangolódva, de nem igazán talált be a barátom, aztán ettől csak még zavartabb lettem, és kicsit kínos lett az egész, mondjuk végül is jó volt utána már. Petting az már pár hónapja is volt, az orál az olyan nagyon semleges számomra, de ha a kezével csinálja az valami varázslatos. :D Viszont még így sem tudtam soha elmenni, mindig csak orgazmus közeli állapotig jutok, nem tudom miért, talán nem is tudom annyira 100%-ban elengedni magam mint kellene. Na viszont a barátom azt hiszi, hogy én átélem vele/általa az orgazmust, holott nem, és nem tudom hogyan vázoljam ezt neki, mivel nem ő a béna kettőnk közül szerintem. :D Ami még zavar, hogy bár szoktam önkielégíteni, amióta erre ráébredtem anno 24-25 évesen, mindig úgy csinálom, hogy a csiklómat izgatom valahogy (általában egy kipárnázott széken mozogva, tudom fura) tehát nem kézzel jutok el a csúcsra. Úgy is próbáltam már, de sajnos ha magamnak csinálom akkor egyáltalán nem olyan intenzív érzet, sőt nem is kifejezetten jó, így ez alapján nem hiszem, hogy tudnám irányítani a barátom. Illetve még ha esetleg valakinek van ilyen téren tapasztalata, az intim torna milyen hatással lehet a szexuális életre, van valami lényegi különbség?

Köszönöm!

18/L



2017. jan. 2. 21:46
 1/4 RRR ***** válasza:
100%

amióta erre ráébredtem anno 24-25 évesen, mindig úgy csinálom, hogy a csiklómat izgatom



Köszönöm!

18/L


zavart érzek az erőben!

2017. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hoppá elírtam! :D Elnézést, 14-15 akart az lenni. :)
2017. jan. 2. 22:06
 3/4 RRR ***** válasza:

segíts be magadnak szex közben,,,olyankor teljesen más,mit masztinál az érzés

nyaljon előtte orgazmus előtti állapotig

2017. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
13 éve élek szexuális életet, soha nem volt még orgazmusom ha nem segítettem rá. Hüvelyi orgazmusom sehogy sem volt még, magamnak sem, nem tudom milyen érzés. Szex közben nehéz kézzel rásegíteni a csiklóra, erre már sok sok éve csiklóvibrátort használok, amit a párom is elfogad mint szükséges "harmadik fél".
2017. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!