Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan bírhatnám tovább?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírhatnám tovább?

Figyelt kérdés

Egy picit korai magömlésem van. Ez annyit jelent, hogy egész addig bírom, amíg a barátnőmnek elkezdődik az orgazmusa. De akkor egy pillanat alatt elélvezek (1-2 mozdulat), és ezért mindig félbeszakad neki. Jellemzően elég lenne, még pár másodperc, csak nem tudom ezt elérni.

Ha ő egy perc alatt élvez el, akkor én is, de ha 30 perc kell neki, akkor én is addig bírom.

Ugyanez a helyzet gumival, és anélkül is. Ha meg megállok, akkor ő is "lelohad", de utána, amint elélvezne, kezdődik minden elölről, vagy még rosszabb.

Másnak is volt-van ilyen gondja? Hogy oldjátok-oldottátok meg?


2017. jan. 2. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Néha kellene egy jó jumpscare szex közben.


23/F

2017. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, az én pasimmal is elő szokott fordulni, amikor a sok munka miatt csak 2hetenként találkozunk, hogy nehezen bírja. Ő ezt úgy szokta orvosolni, hogy aznap reggel amikor jönne kiveri. Es aztán sokkal jobban bírja. Próbáld ki, hátha segít, esetleg amikor már majdnem elmész, tereld el a gondolataidat, kepzel el a nagyidat ruha nélkül, kezdj el gondolkodni azon mit kérsz majd vacsira...
2017. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na jó. Komolyra fordítva a szót, fedezzétek fel annak a trükkjét, hogyan lehet magömlésed orgazmus nélkül.


23/F

2017. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A gondolat elterelés, és kiverés nem segített. Sokszor próbálom. 2-3 menetnél is ugyanez a helyzet.


3 Nem fordítva gondoltad? De hol/hogyan lehet ezt felfedezni? Neked sikerült?

2017. jan. 3. 00:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az, hogy a fenekedben nyúlkáljon a barátnőd, azt nem hagynád, szóval a másik módszert írom le.


Biztosan észrevetted már, hogy van egy pont szex/maszti közben, amit ha elérsz, élvezni fogsz, ha a fene fenét eszik is. Először nyilván magadnak kísérletezd ki, mert te jobban érzed, mikor élvezel. A lényeg az, hogy izgasd fel magad olyannyira, hogy közel kerülj az orgazmushoz, de az említett pont előtt hagyd abba egy pillanatra az izgatást. Amint érzed, hogy alábbhagyott az érzés, juss el újra erre a pontra, és közvetlenül előtte hagyd abba. Ha ezt így egy párszor megcsinálod, olyan érzés fog el, mintha készülnél valamit kipisilni. Próbálj meg hozzá ellazulni, és a következő alkalommal ki fog csordulni az ondód, de mivel nem élveztél el, így a farkad nem lesz érzékeny, mehet tovább azonnal. Utána csináld ezt tovább. Második alkalommal még könnyű lesz elérni, de a harmadik már elég nehezen fog összejönni.


23/F

2017. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És nem is lenne hajlandó megtenni.

De azért biztos mást is érdekelne az a módszer is.


Ezt megpróbálom. Így még nem próbáltam. Remélem, hogy jól értelmeztem. :-)


A pontot érzem, és abba is tudom hagyni, ha magamnak csinálom, de ha nőben vagyok, akkor megállás után kell 20-30 másodperc, hogy elmúljon az inger. De ha picit is megmozdul bármelyikünk, akár csak a karjával, már ki is tör. :-( Az a baj, hogy a "meleg" környezetben nem szűnik meg az inger. A "de jól bírom", és "már nincs visszaút" között, nem érzek jelet, hogy közeledik, csak ha már nincs visszaút. :-(

2017. jan. 3. 00:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetre kell tartani otthon aranyhorcsogot. Amikor erezned, hogy eljon a pillanat, ki kell engedni a horcsogot a ketrecebol (amiben tartod), es szabadon kell engedni. Amikor a horcsog vegigmaszta mar a szobat, szepen meg kell fogni es vissza kell rakni a kalitkajba. Ezt kovetoen folytatodhat minden tovabb
2017. jan. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!