Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anált szerető férfiak ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anált szerető férfiak ti fordított esetben engednétek a nőnek, hogy ujjal, vagy más eszközzel kényeztessen?

Figyelt kérdés
Végülis anatómiailag egy nőnek semmi nem okoz ott orgazmust. De nektek ott a prosztata. Miért engednétek illetve miért nem?
2017. jan. 3. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Nyelvvel engedném, ujjal vagy segédeszközzel nem.
2017. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Ó dehogynem okoz egy nőnek orgazmust. Tény, hogy számít a behatolás szöge. Én engedném egyébként, hogy egy lány megdugjon.
2017. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A végbélben nincs semmi egy nőnek amitől az lenne tanulj biológiát.
2017. jan. 3. 17:31
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Én nem engedném, mert az én fenekem csak kijárat, kellemetlenül érezném magam. de soha egy nőtől sem vártam el, és nem is akartam rábeszélni egyiket se hogy ők engedjék nekem, mert megértem ha ők is így éreznének. de ha felvetem a témát és belemennek akkor az király :)
2017. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a fordított felállást szeretném:)
2017. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon szeretem, de sajnos még nem volt olyan lány, aki izgatott volna ott is. Egyaránt jól esne, ha az ujjával masszírozna, ujjazna, megdugna felcsatolhatóssal/vibrátorral stb. De az igazi nagy vágyam az lenne, hogy erényövet tegyen a farkamra és onnantól kezdve főképp csak a prosztatámmal élvezhessek el.


Azért engedném neki, sőt, kérném tőle, mert én magamnak kipróbáltam és nagyon jó érzésnek bizonyult.


[Tudjuk le hamarabb gyerekek, nyilván látens b_zi vagyok, hogy ez engem felizgat.]


23/F

2017. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Egyébként a nőknek a fenekükön keresztül simán lehet masszírozni a G-pontját.


23/F

2017. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Én igen! Pedig full hetero vagyok

39f

2017. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Simán, volt már olyan barátnőm, akivel csináltunk is ilyesmit.

22/F

2017. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
A a 7-es válaszolóra is ráfér egy kis anatómia tudás.
2017. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!