Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedett így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így a szexpartnerem?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Több mint fél éve tart ez a viszonyunk. Megbeszéltük hogy attól még mással is lefeküdhetünk, ő megette, én nem. Viszont teljesen kiborult amikor elmondtam neki azt hogy így a fél év alatt egyszer orálisan kielégítettem egy másik férfit. Azt mondta, hogy azt hitte mindent megbeszélünk és hogy én eddig mindig kérdezett... Ami csak félig igaz, mert csak annyit kérdezett hogy mással lefeküdtem-e, amire a válaszom egy őszinte nem volt. Most miért van ennyire kiakadva?

2017. jan. 2. 21:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Nézzétek el a mondatbéli hibákat :D
2017. jan. 2. 21:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert jobban örülne, ha csak az övé lennél.
2017. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Birtoklási, uralkodási vágy, illetve annal a tudata, hogy ő a legjobb neked, s ne is legyen összehasonlítási alapod.

Plusz bár clintonéknál meg másoknál az orális dolog nem szex, másoknál meg igen.

2017. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint szeretsz szopni. :)
2017. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolkodnal egy kicsit leesne...ugyan o valoban rosszul tette fel a kerdest de te nem adtal valodi valaszt. Egy szexkapcsolat a feltetel nelkuli bizalmon alapul akar vannak benne erzelmek akar nincsenek. Te ezt ingattad meg benne.
2017. jan. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok ember nem érett meg a szexkapcsolatra, azt hiszik ezt akarják, viszont nem tudják megemészteni, hogy az ilyen kapcsolatban nincs birtoklás és féltékenykedés. Szóval ha te napi három pasival akarsz szexelni, akkor ő nem szólhat semmit, max kiszáll a kapcsolatból és keres magának egy rendeset.


Az egyetlen amit nem értek, hogy miért titkoltad ezt tőle. Oké, nem jól kérdezte, de mivel ez nem komoly kapcsolat, az lenne a lényege, hogy teljesen nyitottak vagytok, főleg szexuális téren és mindent átbeszéltek.

Ha én lennék egy ilyen kapcsolatban 2 célom lenne:

- jobbá tenni a szexet, gyakorolni (mind a két oldalét)

- hallgatni a pikáns részeket, hogy miket csinált és utána egy jót szexelni

2017. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!