Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nálatok mennyi lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mennyi lenne az a pénz amiért valakivel lefeküdnétek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 21:17
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

eleve a kérdés aszurdum, nem? nyilán itt senki nem k urva, normális lányok, nők írnak ide, van munkánk, miért adnánk magunkat 10ezerét valami hozzátok hasonló nyomorultnak? akiknek ott ilyen nagy a szájuk, szinte biztos vagyok benne, hogy olyan szinten vannak, hogy velük még fél millióért se menne el senki.

egyébként meg: jól nézek ki, igényes vagyok, csinos, értelmes, miért adnám magam annyiért, mint egy szakadt, igénytelen, 8 általánost (se) végzett cigányk urva?? nincs szükségem annyira a pénzre. egyébként meg megnyugtatlak, vannak olyan férfiak, akik hajlandóak lennének ennyit fizetni egy jó nőért. egy jómódú külföldinek ez kb aprópénz. amúgy aban is biztos vagyok, hogy ha pl. #28-as, #25-ös, #26-os vagy #29-es orra alá dugnának egy 20ezrest, még egy farkat is lecumiznának fintorgás nélkül.


ja. és egy orvos nem 200ezret keres, hanem többet. csak mondom. én meg annyira tartom magam, amennyire akarok. úgyis csak elmélet.

2017. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az utolsóval. Mivel ez csak elméleti kérdés volt és nincs szükségem pénzre, ezért biztosan nem adnám alább mondjuk 500 000-nél, de lehet, hogy többet kérnék és lenne, aki megadná, azt azért elárulom.:) Miért is adnám magan oda 5000-ért? Van munkám, nem vagyok rászorulva...

Ja és csinos vagyok, vékony, ápolt, tanult.:) Az a fajta, akiről az itteni többség csak álmodozhat.:)

2017. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
Valahogy úgy gondolom, hogy a válaszolók inkább csak trollkodnak. Az igényes hölgyek, bizony nem fognak pénzért közösülni.
2017. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
A 28-as válaszoló a világ összes pénzéért nem vállalna szexuális aktust senkivel akaratán kívül, annyira hidegen hagyja a pénz. Keres annyit, amennyi neki elég :) Ja, meg itt minden nő, milyen csinos, aztán ha kikerül róluk egy kép, akkor kiderül, hogy ütnek egy átlag szintet.
2017. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Valaszd a konnyu utat es hemperegj milliokert oregekkel. Veletlenul se menj a cernagyarba dolgozni, eszed agaba ne jusson felelosseget vallalni az eletedert....az ilyen nok miatt alakult ki a mai kep roluk...grat
2017. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni semmi pénzért, de kézzel kiverném neki ingyen is, ha látom, hogy nagyon rá van szorulva.
2017. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
21/L
2017. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 hun_74 ***** válasza:
Kedves #4-es hanyas méret hordasz HH-ből??? :)
2017. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

A 21-es versenyző milliós tételben gondolkodik...

Max. ondósejtben, drága, abból lennél milliomos!

2017. febr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!