Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy napotok lenne, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy napotok lenne, hogy valakit elcsábítsatok, hol próbálkoznátok?

Figyelt kérdés

Párommal erről viccelődtünk, ő mint nő egy Salsa estét vagy egy fitnesz terem szaunáját tartaná legegyszerűbbnek ha egy pasi hirtelen kellene neki.

Salsa az erotikus tánc, súrlódás és izzadás miatt, Szauna meg a pucérság, meleg és izzadás miatt. (És mivel fitnesz terem, ezért feltételezzük, hogy szép testek vannak.)


Nekem pasinak azt javasolta, hogy szingli bulik, fehérneműbolt (eladóknál próbálkozva), vagy szexbolt (szintén eladók).

Kicsit gáz, hogy nem találok ki pasi létemre egy megfelelő helyszínt aminél nem ciki próbálkozni.



2017. jan. 4. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nem nagy kihívás találni valakit negyed órán belül is. :D


Férfiként ez szerintem Mission Impossible.

2017. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, kinézetre átlagos, de jóformán bárhol. Buszon, vonaton, akárhol. Az egy nap talán irreális, egy nőhöz ennél több kell, akár 2-3 nap is.
2017. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azért van ez a szituáció, az extrém szituáció.

Persze ha lenne 1 hetem, akkor én is könyvtár, pláza, kávézó, randira hívás és utána haladsz.

De mi van, ha tényleg csak egy napod van, hirtelen kell (világvége, utolsó napod a nyaraláson, fogadás, kihívás, bármi)

Ez benne a nehéz.


Lányoknak tényleg könnyű, de vegyük azt, hogy az a felszedett pasi azért vonzó legyen, akit nem csak részegen tűrsz meg.

2017. jan. 4. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:

#1

Kivéve, ha villantasz egy kis lóvét...

2017. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem találok ki pasi létemre egy megfelelő helyszínt aminél nem ciki próbálkozni."


Próbálkozni sehol sem ciki. Évmilliók óta tudja mindkét nem, hogy mire megy ki a játék, s hallgatólagosan ugyan, de elfogadja ezt. Hisz az élet ALAPVETŐ értelme a szaporodás. A génjeink továbbörökítése. Az, hogy az ember emellett sok szép értelmes céllal tölti meg az életét, csak hab a tortán.


Hogy a kérdésre válaszoljak, aligha változtatnék az eddig remekül bevált stratégiámon; maradnék az élelmiszeráruházi pénztárnál való sorbanállásnál.

2017. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!