Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ti akkor is próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti akkor is próbálkoznátok közelebb kerülni egy nőhöz ha tudnátok hogy van párja?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk annyira szimpatikus nektek a lány.
2016. szept. 13. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Miféle kérdés ez, azok a lányok/nők akik kapcsolatban lépnek félre azok kikkel teszik? Ufókkal?
2016. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Csak is olyanra hajtok. Ők csak szexet akarnak és nem még engem is lekötni. Biztonságnak, ott a párjuk.
2016. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Persze...Ilyesmi dolog engem sohasem akadályozott semmiben sem...De ennek mindig előfeltétele volt azért az,hogy a hölgy TEGYE MEG AZ ELSŐ LÉPÉST AZ IRÁNYOMBAN...Sőt,még a másodikat is...Ha ez valami miatt elmaradt,akkor bármennyire is tetszett egy adott hölgy,igyekeztem kerülni,és én bizony nem kezdeményeztem semmi szín alatt...És semmi késztetést nem éreztem arra sohasem,hogy közelebb kerüljek az adott hölgyhöz...Szóval az esetemben más dolgokon múlt mindig minden,az volt a legkevésbé lényeges dolog,hogy van-e párja az illető hölgynek,avagy sem...
2016. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
58%
Sőt, ha már érezzük, hogy szar a kapcsolata, akkor állunk csak neki igazán. Mint mikor vizet öntesz egy szikla repedéseibe éjszakára...
2016. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!