Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1,5 éve volt utoljára szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve volt utoljára szexuális kapcsolatom nővel, és már egyre rosszabbul érzem magam a szexhiánytól, mi a megoldás? 22/F

Figyelt kérdés
Ráadásul elég jóképű is vagyok talán ettől riadnak meg a lányok mert nem mernek megbízni bennem.. Pedig én nyitok feléjük..

2017. jan. 4. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennél exhibicionistább szöveget....Van ám önbizalmad, de ha ez tényleg így van, akkor simán kereshetnél csajt....
2017. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha tényleg jóképű vagy akkor inkább bomlanak utánad a lányok.


Inkább a beképzeltség miatt riadnak meg.

2017. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerkedek csak az a baj hogy nagyon siettetem a dolgokat és ezt észreveszik rajtam mert unom már sok unalmas beszélgetéseket, randikat... a lányok azthiszik hogy ettől jobban megismerjük egymást szerintem pedig az ágyban ismerjük meg egymást akkor meg minek ez a sok fölösleges kör..?
2017. jan. 4. 16:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy úgy tűnik de nem vagyok beképzelt csak ha nem lenne egóm akkor mindenki kihasználna de tudnék szeretni egy lányt csak kívülről beképzeltnek tűnök..
2017. jan. 4. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként valahol én megértem, amit mondasz, én sem szeretek várni, bár én lány vagyok, szóval ennyiből más a helyzet.

De például, menj el egy szórakozóhelyre, ahol felszedhetsz csajokat és ott garantált, hogy lesz szex, még akkor. Max többet nem találkoztok, de kielégíted a szükségleteidet, és mivel ez a cél, ezzel nincs is gond.

Én a helyedben mennék bulizni, akkor érnék is el sikereket és nem csak olyan ismerkedések lennének, ahol a lányok várnak hónapokat, konkrétan a semmire, mert ez az igazság...

2017. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a problémám hogy nem csak szex kell már nem elég a szex érzelmileg is szükségem van valakire.. ÉS szórakozóhelyre már azért nem megyek mert lehet látni rajtam hogy rossz a közérzetem.. Ráadásul ott is csak a szokásos sablon lányokkal találkoznék meg s sablonszövegekkel.. de azér köszi hogy segíteni próbáltál! :)
2017. jan. 4. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem..Akkor viszont nem tudok mást mondani, ehhez akkor szerencse kell, hogy kifogj olyat, akivel hamar megtörténhet, de még is több lesz, mint szex.
2017. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen... Köszi azért! :)
2017. jan. 4. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!