Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak zavaró tud lenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak zavaró tud lenni a fogszabályzó orálnál?

Figyelt kérdés

Nemrég lett fogszabim és kicsit tartok attól hogy zavaró vagy kellemetlen lesz a fiúnak:S

Meg nyelv pc-et is nem olyan rég csináltattam,ez a kettő együtt nem lesz bajos?

Privátba tudok mutatni képet magamról ahol látszik a fogszabim.


2017. jan. 6. 00:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy zavaró lenne! A nyelvpc pedig kifejezetten izgató tud lenni! Nyilván ez attól is függ, hogy a pasid mekkora mérettel rendelkezik. Na meg persze attól is, mekkorára tudod nyitni a szád!

Ha gondolod küldhetsz képet, bár nem hiszem, hogy sokat változtatna a véleményemen :-)

2017. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Fogszabályzó, nagyon szeretem az olyan lányokat ^^
2017. jan. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mateo20 válasza:
Szerintem se problem kifejezetten izgató a fog szabályzó meg a pirszing legfeljebb óvatosan.
2017. jan. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem csinálta fogszabályzós lány (vagy több is? nem emlékszem), és nem volt érezhető. Ne fogazz, de azt fogszabályzó nélkül sem illik.
2017. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Piercingem nincs csak fogszabályzóm, de sose volt belőle gond. (Lány vagyok)
2017. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eleve érdemes elkerülni a fogazást. Ha az a része megy a dolognak, akkor a fogszabályzó se lehet zavaró.
2017. jan. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szabályozó nem a rágófelületen van. !

,,,,,tehát nincs útban.

2017. jan. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kipróbálnám. És meg is mondanám neked, mennyire zavaró. :)

Muti a képet! :)

2017. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem zavaró, alapból orálnál a fogaidat nem is nagyon használod, max párérdekesebb technikánál, vagy ha finoman harapdálod.

De általában véve nem fogja zavarni, csókolózásnál jobban zavaró lehet de ott sem annyira.

A nyelv pc érdekes lehet, ha jól tudod mozgatni a nyelveddel akkor plusz érzést adhat orálnál, de az sem kellemetlen.

Ha küldesz képet akkor tudok pár tippet tanácsot adni...

2017. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, lehet azzal ügyesen is szopogatni a péniszt. Mutass képet magadról! :)
2017. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!