Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves Férfiak, Fiúk! Vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak, Fiúk! Vonzónak találjátok az alacsony lányokat (is)?

Figyelt kérdés

Szép napot mindenkinek! Egy alacsony, 160 cm alatti lány is lehet szexuálisan vonzó számotokra? Komolyan tudnátok venni egy ilyen nőt? (Természetesen most arányosan kisebb hölgyekről van szó.)


A válaszaitokat előre is köszönöm, legyen továbbra is szép napotok! :)



2017. jan. 6. 11:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen igen!
2017. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de pl Hapci baratnojet a 7 torpebol mar nem valalnam be. :-)
2017. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%

Buta kérdés!!

Persze hogy igen,sőt sokszor sokkal szexibb egy kis csajszi!!!

2017. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
56%
Az a baj, hogy ti nők mindig magatokból indultok ki.
2017. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj én 170 centi vagyok tehát átlagon aluli magasságom van... Természetesen főleg a nálam alacsonyabb lányokat nézem meg alaposabban mivel nem tudnám elképzelni, hogy egy nálam magasabb nővel együtt legyek...


Mondjuk amikor meglátok egy 140centis nőt akkor már csak "arra" tudok gondolni még ha "fullos" is. A női ideálom magasságot tekintve 160-168cm közé tehető, tehát ha nem sokkal alacsonyabb nálam az még jó :)


20F

2017. jan. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
57%
Fhú nagyon én 2 méter vagyok és megörülök az ilyen kis cuki husi 160 as csajoktól....
2017. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon is ... Mert imádnivalòak :)
2017. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

,,Az a baj, hogy ti nők mindig magatokból indultok ki."

Ejnye! Ebből valahogy érződik a rosszindulat és az általánosítás...

Nem magamból indulok ki, hanem a körülöttem lévő légkörből. Mivel 154cm magasból szemlélem a Világot, gyakran nem vesznek komolyan. A "vicceket" már megszoktam, de azt, hogy a méretem miatt utasítanak vissza, mondván:,, Bocs, de egy nő 170-nél kezdődik.", viszont nem tudom beleverni a fejembe az okát, vagy elfogadását...

2017. jan. 6. 11:49
 9/37 anonim ***** válasza:
60%

5-ös válaszoló vagyok


Figyi a te magasságod is pont úgy átlagon aluli mint az enyém (mint mondtam 170cm vagyok) és nem kell meglepődni ha egy 180-190cm-es férfi azt mondja, hogy "na menj már" vagy ilyesmi mert ahogy a nőket, ugyanúgy a férfiakat is visszautasítják, ha nem felel meg a magasságuk a másiknak.


Sok baromi magas nő van és sokan köztük még ha 190 centis is felvesz egy magassarkút és már szó szerint állva kiny*lom az se normális. Az olyanok nem tudom mit akarnak...


Szerintem olyanokkal próbálkozz akik nem sokkal magasabbak nálad mert azok a férfiak valószínűleg nem fognak náluk magasabb nőkkel összejönni pont azért amit korábban leírtam.


Ne tedd szó szerint magasra a lécet és akkor nem kell csalódnod.


20F

2017. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

A válaszokat nagyon köszönöm!

Természetesen, aki meg szeretné osztani még a véleményét, azt is szivesen várom! :)

2017. jan. 6. 12:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!