Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk / Lányok! Nektek melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / Lányok! Nektek melyik férfi alsónemű tetszik a legjobban? (kép és infó lent)

Figyelt kérdés

KÉP: [link]


Kedves Fiúk!

Ti melyik hordjátok általában? Mi a véleményetek róluk? Melyik az a fazon, ami a legjobban tetszik nektek? És milyen színekben?


Kedves Lányok!

Melyik típusú férfi alsóneműt szeretitek egy pasin látni? Mi a véleményetek róluk? Melyik az a fazon, ami a legjobban tetszik nektek? És milyen színekben?


Kérlek kort és nemet is írjatok!


Köszönöm a válaszokat :)



2017. jan. 6. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

4.

párom vette nekem :)

25/F

2017. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Fecske Calvin Klein

Mindenfele szinu

13/f

2017. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
A 3-as rendkívül praktikus, kényelmes,egészséges, szexi, de a 4-es hihetetlenül izgató. 49/N
2017. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

1 és 3 boxer típust szeretem. Színben piros és fekete ami bejön a páromon, de kedvemért volt már rá példa, hogy tangát is felvet :)

22L

2017. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
a 3 a leg kényelmesebb! Nekem. Hordtam az1. lezsert,de megfájdult a herém,nem tartja. a 2.vág combban. a 4.nem próbáltam. 55/F
2017. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es kivételével mindegyik egészségtelen azok számára, akik családot kivánnak alapítani. A spermiumok fejlődéséhez 35 fok alatti hőmérsékletre van szükség, ezért vannak a herék a testen kívül. Kb 2 hét, amíg kifejlődnek, addig ne hordj szoros alsógatyát, szoros nadrágot, ha gyereket akarsz csinálni. Egyébként meg mindegy.

Akinek a heréje fáj a boxer alsóban, mert "nem támasztja", az forduljon urológushoz, mert lehet, hogy here-visszér tágulata (varicocele) van, gyakori rendellenesség, kis műtéttel rendbehozzák.

2017. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A 4-esen kívül mindegyik típusból van nekem.

Az 1-est itthon szoktam felvenni, ilyenben alszom mindig és általában ilyenben járkálok a házban nyáron(télen hideg van, inkább nadrág és rendes boxer). Szeretem mert laza, nem szorít, sokkal szabadabb. Reggel is szinte mindig áll a farkam, így nem tartja vissza semmi :D Olyant szoktam venni, ahol elől a slicc-nél nincs összevarva, így ha áll akkor ott ki is tud bújni:P

Ezen kívül legtöbb alsóneműm a 3-as típusú, de van néhány fecském is. A fecske nyáron jobb, mert nem olyan meleg, de nekem kicsit kényelmetlen tud lenni, szorítja néha a csomagot:D

Szín általában valami diszkrét, fehér és fekete van a legtöbb. Van néhány vagány mintásom, azokat is szeretem. :D


19F

2017. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
2017. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!