Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik hamarabb vesztették el ez anális szüzességüket mint a punci szüzességüket?

Figyelt kérdés
Hány éves korban történt?

2017. jan. 7. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Usaban divat
2017. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen,17 eves voltam akkor. 19/l
2017. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pettingnél izgattak análisan is, de végülis nem ment oda be hamarabb :D
2017. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
asszem 16 évesen. de nem volt jó élmény, a barátom győzködött, hogy csak kicsit, meg ha nem jó, akkor leáll, de elvesztette a fejét és nem állt le, hiába mondtam, hogy fáj és hagyja abba. utána bocsánatot kért, de azóta sem igazán megyek bele az análba, csak ha tudom, hogy olyan partnerem van, aki figyelmes és képes uralkodni magán.
2017. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alighanem19 ***** válasza:
100%
17, és meglepően kellemes volt. Az elülső szüzességem elvesztése egy évvel később sokkal rosszabbul sikerült.
2017. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
11voltam ,egy barbival volt! Kicsit beleragadt a haja,de utana mar jo erzes volt!
2017. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam,és azért mert szűz akartam maradni de akartam is csinálni. ez elég jó megoldásnak tűnt,és meglepően jó volt,pedig mindenhol olvastam /halottam hogy milyen rettenetes,fáj stb.rá is paráztam, de a barátom nagyon tudta hogy:mit,hogy,hová.

20/L

2017. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
43 voltam es a Del-Afrikai Koztarsasagban tortent Ngatayo Babatunde jobannesburgi tengerimalac-tenyesztovel!
2017. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!