Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Barátom összehozta egy régi vágyamat, az édeshármast, 2srác 1 lány felállással. Nem volt vele gond, eszméletlenül élveztem. De mint utólag kiderült, a srác már régebb óta leakart feküdni velem, így fizetett azért neki, hogy megdughasson engem a jelenlétében, amiből végül 3-as lett. Nekem ez így kicsit fura, mintha eladott volna. De végülis én élveztem, csak akkoris olyan fura..
2017. jan. 7. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem eladott, csak bérbe.

Legalább sokért?

2017. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jogos végülis. Csak kicsit az bánt, hogy szerintem nem amiatt vállalta így, hogy én élvezzem, hanem hogy neki legyen egy kis plusz pénze. Nem nagy összeg, 13ezer forintban egyeztek meg tudtom szerint.
2017. jan. 7. 18:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
K_rva lettél! Nem magad miatt, hanem a barátod miatt! Simán eladott pénzért. Vagyis te anyagiakert nyujtottál szexuális szolgáltatást. Még ha nem is tudtál róla. A barátod meg a s_tricid lett! Ennyi! Te élvezed neki meg nem rossz kereseti lehetőség. Gratulálok hozzá! Legközelebb legalább te kérd a pénzt, ne a strigód! Ha már jó, miért ne legyen még jobb? :-) Talán még én is befizetnék egy menetre nálad. Két lány egy fiú nem érdekel? ;-)
2017. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkal furább, mint hogy te hármast akartál. Így mindenki jól járt. Nyugi, ha szörnyen ellenére lett volna a dolog, pénzért se ment volna bele.
2017. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A két lány egy fiú a másik vágyam.. :D :D de egyébként igen, nekem is ez a stricis dolog jutott eszembe. Kicsit fura. Elmondása szerint a srác ajánlotta fel a pénzt, és hogy ingyen nem ment volna bele, mert az milyen lenne már hogy ingyen kúrogatja a barátnőjét..
2017. jan. 7. 18:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki?
2017. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13 ezerre ertekelt a pasid. En a helyedben kiakadnek, hogy ilyen olcso vagy.
2017. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hidd el, én is kivoltam kicsit miatta. :D mikor végeztünk mondta a srác a barátomnak, hogy hétfőn elrendezik az anyagiakat...
2017. jan. 7. 18:40
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs erre lehetőség kettesben is? :-) Járj jól kicsit te is! ;-D
2017. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, mennyivel lett volna jobb, ha ingyé' rak a közösbe?

Benne voltál. Mi a kérdés?

2017. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!