Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Hölgyek! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek! Ti mit gondolnátok ha a pasitól azt mondaná, nem zavarja őt ha megcsaljátok csak szeressétek tovább is, egyéb testi kapcsolataitok nem izgatják?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy valami baj van vele én mikor utoljára ilyet mondtam egy pasinak rohadtul nem fogtam magammal megelégedve és csak azt vártam hogy valaki legyen mellettem... Meg kérdezték, hgy miért? És mi a baj?
2016. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Azt,hogy önértékelési gondokkal küzd.
2016. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Én nem bánnám...😇💋
2016. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy a pasinak komoly önértékelési problémái lehetnek.
2016. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első hallásra álmaim pasijának hangzik... persze kérdés, hogy ezt milyen indíttatásból mondaná..
2022. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!