Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy nő nem szeretné kipróbálni az anált?

Figyelt kérdés
Azért mert nem vonza, nem kíváncsi rá. A párja meg minden kapcsolatában csinálta. Mi ilyenkor a helyes megoldás? A nő erőszakolja magára hogy ő ezt akarja, vagy a férfi mondjon le a vágyáról? Egyáltalán mitől jobb seggbe mint punciba?
2017. jan. 8. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Csinálják felcsatolhatóssal. xD
2017. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szűkebb mint punciba, de csak nekem egyértelmű, hogy a férfi mondjon le erről? a pasi vajon feldugatna magának egy kígyóuborkát, ha a nőnek az lenne a vágya? NEM..persze ő akar élvezkedni. szerintem a dolgoknak oda vissza kell működniük. csak azt várd el a másiktól amit te is megtennél érte, és ha nem akarja az anált, meg kell érteni, mert legtöbbször fáj, főleg amilyen pasik vannak. csak tolják tolják aztán majd valami kisül belőle.
2017. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha te nem vágysz rá, ne csináld.
2017. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Kérd meg hogy elobb rajta probaljatok ki. En igy csinaltam es végül belement a baratnom , azota rendszeresseggel csinaljuk mert imadja :)
2017. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Keresnék másik férfit, aki nem anál-mániás.
2017. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Az a véleményem, hogy mindenki eldöntheti mit szeretne és mit nem. Ha nem, hát nem.
2017. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A te feneked így te döntesz róla egyedül
2017. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Az a véleményem, hogy a nőnek szíve joga, mit enged, és mit nem. A férfinek pedig kötelessége elfogadni azt, hogyha a párja nem akar análozni, akkor nem fognak. Ha ez a pasinak akkora gond, beszélje meg a partnerével, hátha az ad "elhajlási engedélyt", hogy mással análozhasson. Ha ezt a nő nem engedné meg egy kapcsolatban, a pasi viszont annyira odavan az análért, akkor nincs más hátra, csak előre. Szépen szakítson a nővel, és keressen valami anál-imádó nőt.
2017. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem férfi létemre sem vonz az anál. Csakapunci,csakapunci:)
2017. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
sajnos a legtöbb fiúnál szerintem kizáró ok. én szerintem inkább lelépnék. ha rámerölteti, úgysem szeret igazából.
2017. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!