Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetne jobb a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne jobb a szex?

Figyelt kérdés

Még egyikünk sem nagyon tapasztalt, de túl vagyunk jópár alkalmon, sok pózt kipróbáltunk. Viszont nekem picit sivár, persze kívánom a párom nagyon, de nem éreztem még azt hogy fantasztikus érzés lett volna, nem volt még orgazmusom, ez őt zavarja. Ki kéne teljesen kapcsolnom az agyam hozzá, de nem tudom hogyan vagy mi mást kéne tennem.

18/L


2017. jan. 8. 17:30
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:

masztinál volt orgazmusod??

ha igen tudod,mit hogy nyugodtan vezesd erre rá a barátod v, segíts be magadnak szex közben!!

2017. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akik az ezredjére is ugyanazokra a kérdésekre adnak választ, titeket kielégít ez? úgy értem, és nem vagyok remélem sértő, de tényleg hasznosnak tartjátok magatokat, ha egyesével minden egyes ugyanazon kérdésre ugyanazt a választ adjátok, mert mondjuk más nincs, szóval titeket nem idegesít, hogy ötszáztízezermillárdjára is felteszik csak éppen a kor és nem különbözik, ugyanazt a kérdést?
2017. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre így nehéz igazán érdemben válaszolni, mert nem tudjuk, hogy pontosan hogyan is szexeltek általában... De szerintem nagyon fontos, hogy maszturbálj, és te magadról tudd, hogyan juthatsz el a csúcsra. Így tudsz segíteni a partnerednek is azzal, hogy rávezeted bizonyos pontokra. Ami szintén fontos, és esetleg elmaradhat szex közben, az szerintem a kellő érzékiség. A jól időzített csókok a nyakon és egyéb erogén pontokon. Ha ezeket valaki jókor veti be, akkor nem nehéz általában eljutni az orgazmusig. Én is lány vagyok, és anno nekem is hosszú időbe telt mire lett orgazmusom, szóval ne adjátok fel! Kísérletezzetek.
2017. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

imádom azokat a kérdezőket akik feltesznek egy kérdést, de amikor a válaszolók segíteni akarnak, és krédeznek, ő le se szarja a saját kérdését többet.

Bolond az ilyen :D

2017. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
4. hát persze. kis magáának való libák az ilyenek. az ilyenek csak dicsekedni jönnek fel. Juj cuncika, élsz szexuális életet? nahááátt... mint a több milliárd embertársad is te liba.
2017. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Kérlek ha csak ilyet írsz, inkább ne válaszolj! :)

Egyébként csiklóorgazmusom szokott lenni masztinál, de nem tudom hogy az tényleg orgzmus-e. Az lehet hogy rögtön egymás után sok sikerül vagy az még nem az igazi csak az 'út' csúcshoz?:D

Köszönöm az eddigi segítő válaszokat!

2017. jan. 8. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is segíteniakartam, hogy ne legyél liba. de mivel írtál is libuska vagy csak. :P
2017. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és ezt egy kérdésből így le tudtad szűrni? Hát le a kalappal! :D
2017. jan. 8. 17:56
 9/13 anonim ***** válasza:
írtam privit ami miatt megbocsátassz. :)
2017. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves segghülye kérdező!

NIncs olyan hogy ,,ilyen" meg ,,olyan" orgazmus, mivel csak abban különbözik, hogy hogyan éred el, de a folyamat ami lejátszódik, az egyforma: elélvezés.

Szóval nincs csiklói orgazmus, meg mittudoménmilyen. Egy féle van, te nagyon okos.

De ha amúgy is minden szar és mindent jobban tudsz, minek jössz fel kérdezni ?

2017. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!