Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magyar lányok miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok miért ilyen könnyűvérűek?

Figyelt kérdés

Most külföldön élek.

Magyarországon össze-vissza lehetett smárolni minden lányt egy buli alkalmával. Jó, egy 1 éjszakásra talán kicsit keresgélni kellett, de akkor is, maximum nyomi haverjaimnak nem volt még 1 éjszakása vagy szexkapcsolata.

Normális/aranyosnak hitt lányok bekurvulnak alkalomadtán. Egyszerűen mindenki.

Ebből adódóan Magyarországon rengeteg a félresmárolás, félrekúrás, hűtlenség.


Itt külföldön(Skandináv ország) teljesen más a helyzet. Már a durvább nyomulásokat sem tolerálják, még bulin sem. Sőt a fiú haverjei is leállíták az illetőt.

Rendesen el kell hívogatni egy lányt randizni, meg kell hóditani a szívét, ahogy az normális lenne.

A lányok hűségesek.


A magyar lányok miért ilyen értéktelen életet élnek, ahol a Dubajozás meg a kommunikáció diploma az életcél?



2017. jan. 8. 21:54
1 2
 1/20 A legrosszabb ***** válasza:
52%
Itt, GYK-n kikérik maguknak az elméletedet, hiszen ők maguk az orleans-i szüzek. :D
2017. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Gondolom kint más a neveltetés mellesleg azt nem tudom elhinni hogy ott sem kefélnek össze-vissza :-D

Látod itt ezért jó lenni mert kefélhetsz sokat ;-)

2017. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Lehet benne valami... De szerintem egyrészt ez korfüggő is meg Magyarország szinte már teljesen "elnyugatosiasodott". Mármint rossz példát látnak mindenhonnan és élik a NAGY életüket. Nem minden lány ilyen. Lehet pont ezeket a társaságokat fogod ki. Aztán lehet ezekben az országokban nem tolerálják annyira ezeket.
2017. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jártál már Olaszországban vagy Mallorcán? :) Többi külföldi helyről nincs tapasztalatom még, de az előbb leírtak igazi paradicsomok voltak ilyen szempontból. Az itteni lányok elbújhatnak :D
2017. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Én ezt néhány napja, talán egy hete le mertem írni, amit Te, kérdező! (Németországban éltem 3 évet.) Nos, amit kaptam: két harcias, magát 1010-esnek gondoló amazonka szállt rám, hogy milyen szemét, stb vagyok. Két nagy bűnöm volt: van véleményem és van összehasonlítási alapom. Nem elég, hogy sokan címeres r@bancok, de még fel is háborodnak, ha tükröt tartanak eléjük. Tény, nem az összes, de ahogy ebben az országban mindent lehet következmények nélkül csinálni, az vérlázító. Akinek nem inge.....
2017. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem voltál annyi emberrel hogy az elméleted komolyan vehető legyen nemzeti/országos szinten. Maradjunk annyiban van egy elméleted ami valakire illik valakire nem de ha ezt egy országra ráhúzod akkor csak egy igen durva általánosítás válik belőle én olaszországban tapasztaltam hogy ott sokkal könnyebb ilyeneket összehozni mint itthon mégse fordult meg a fejembe rájuk húzni hogy könnyűvérűek az olasz csajok címet csak mert az a néhány akivel összefutottam pont olyan volt. Azért kell több szemszögből megnézni a dolgokat hogy tisztábban lás meg hogy belásd hogy 1 emberként akarsz kb 20 partner alapján egy kb 5 millió nőt megítélni szerintem eléggé nevetséges :)
2017. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kedves előző!


Csak nézd meg ezt a statisztikát. Ami Olaszországban kb 20%, az kis hazánkban 45 körül van. Ausztriában meg 3%. Miről beszélünk?

[link]

2017. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mindkét aspektusban van igazság. Sok elszállt lány van itthon, de a turistákat sem kell félteni. Ahogy a magyar lányok dobják gyorsabban a textilt a fesztiválon a külföldinek, úgy a külföldi lánynak is érdekesebb a külföldi (pl magyar) pasi, mert kisebb az esélye hogy megtudja valaki aki előtt szégyellné meg izgalmasabb mert esetibb.
2017. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert Skandinávia eleve a zárkózottabb emberek otthona. Nem tudom vágod-e, hogy Finnországban sosincs tolakodás a buszokon, hivatalokban, mert akármekkora tömeg van, a fél méteres intim szféráját tisztelik egymásnak. Törökországban például szintén ez van, egy társaságban nagyon figyelnek a nők védelmére, ha kívülálló akar odaszambázni egy nőhöz, hogy kiragadja a társaságból, kiütik a férfiak a csávót. Főleg, aki európai... :D
2017. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jó de én most nem Olaszországról meg Portugáliáról beszélek :D

Ha már itt tartunk a latino/Dél-Európai/Dél-Amerikai típusú nőkről is azt hallani, hogy igencsak fehérmájúak.

Miért baj az, hogy ha valaki általánosít? Ezt sosem értettem.

Pont azt jelenti, hogy a nagy átlagra igaz a dolog. Magyarországi átlagfizetés sem igaz mindenkire, csak mutat egy bizonyos képet, ahogy az sem igaz természetesen, hogy egytől-egyig minden nő ribi...

2017. jan. 8. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!