Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hosszú idő mire elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú idő mire elélveza barátom. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt, általában orálisan szexelünk, mert azt élvezzük. Így viszont leginkább felváltva kerülünk a kielégített helyzetébe. Amikor először szexeltünk, akkor kicsit több mint egy óra volt, mire elment. Ma már lerövidült 35- 40 perce. Ügyesedtem is, meg nyilván kipróbáltunk minden félét közben. De hát nem kicsit fárasztó 40 percig szájjal dolgozni rajta. A végére már fáj az állkapcsom, a nyakam a hátam. Most nyilván nem fogok neki erről panaszkodni, mert csak elrontom neki az élményt. És hiába szopok jól az elején, ha a végére elfáradok, és már azért bénázok... Nyilván értitek. Azt mondja, hogy volt műtéte egyszer, levágták a makkjáról a bőrt kiskorában mert gyulladásban volt. Most ott körbe látszanak a hegek egy kicsit. Szerinte a műtéténél sérültek az idegvégződések. Először is, lehet ebben valami? Másodszor, adjatok tippeket légyszi,hogy mivel tudnék rásegíteni, hogy hamarabb elmenjen, mert azt szeretném, hogy élvezze, de ha nekem mindenem fáj, akkor nem tudok neki olyan jót okozni. Néha már az veszi el a szextől a kedvem, hogy mennyire fog görcsölni majd az állkapcsom... (Here izgatás, kéz, nyelv, szívás, puszilgatás, tánc, 69 stb már volt... ) bocsi h hosszú lett.

2017. jan. 8. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor próbáljatok ki valami újat. Más technikát.
2017. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dugtok?
2017. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem is dugtok csak orál ?
2017. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pont azért mert nem csináljátok csak egyféleképpen...
2017. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
40 percig masszívan torkolni? Mikre van ideje/gusztusa egyeseknek
2017. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3,5 éve szopsz?

40 percig?

Azert gondolj bele....Én nem bírnám....és aztán nincs szeretkezés??? Miért nincs? Lemaradsz a lényegről!

2017. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szexualitás nagy része fejben dől el, vagyis ha fejben nagyon fel van húzva, akkor nagyon hamar el tud sülni valaki.

Szerintem nincs annyira beizgulva mint kellene. Próbálj ki valami olyat, hogy addig húzod, amíg már nem bírja és teljesen megőrül.

Amit csináltok, az minden, de nem jó szex.

2017. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

az igen, ilyenkor azért rájövök, hogy nem is olyan rossz hogy 2 perc alatt elsülök

esetleg dugást próbáljátok még ki, hátha

2017. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de szoktunk dugni is, de tök hamar kitágulok, és akkor nem élvezi, és én sem, mert nem lesz semmi extra érzés. próbáltunk már több pózt is, de egyébként baromira nem az ítélkezés miatt kérdeztem az egészet ...
2017. jan. 9. 13:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Csináld felváltva szájjal és kézzel.

Azaz elkezded szopni, majd amikor elfáradsz, folytatod kézzel. Aztán ha pihent a szád egy kicsit, akkor csinálod megint szájjal. És így tovább, amíg el nem élvez.

2017. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!