Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valami ötlet átázás ellen?...

Valami ötlet átázás ellen? Hosszú túrára megyek.

Figyelt kérdés

Szisztok! Van valami ötletetek, praktikátok átázás ellen?

A probléma az hogy egy hosszú kirándulásra megyünk és a 2. napom lesz pont. Egy kb 4-5 órás hegyi túra lesz ahol valószínűleg a hegy tetején nem lesz mosdó. Így legközelebb csak a hegy lábànál lesz lehetőségem betétet cserélni. Tudom hogy ez nem a leghigénikusabb a szervezetemnek, de ezt sajnos se lemondani se átszervezni nem lehet. :(

Próbálkoztam rozmaringteával és meleg fürdővel, de előrébbhozni sajnos nem tudtam.



2016. júl. 4. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dupla védelemre nem gondoltál?
2016. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nedves popsitörlő kendő (kéztörlés előtte, utána), dupla védelem. Illetve vannak applikátoros tamponok is, keress rá.

Érezd jól magad!

2016. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tampon+betét?


De igen megfordult a fejemben, de még sosem használtam tampont. Egyszer próbálkoztam de egyszerűen képtelen voltam felhelyezni. Nem tudom se azt hogy milyet vegyek se azt hogy hogyan helyezzem fel helyesen. De utánanézek. Köszönöm

2016. júl. 4. 11:15
 4/4 anonim válasza:
Mini tampont vegyél és vastag betétet. Akkor nem fogsz átázni
2016. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!