Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baráti együttalvástól, ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti együttalvástól, ahol össze is bújnak, felállhat a pasi szerszáma?

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt csak barátok lehetünk/vagyunk és nálam fog tölteni pár napot. Én vagyok a lány. És nem tudom, hogy jó ötlet e. Már sokszor beszéltünk a szexről, és tudom, hogy kíván. És én is őt, de nincs értelme belekezdeni egy kapcsolatba.


Ha együtt alszunk és szorosan összebújunk, attól már beindulhat annyira, hogy fel is álljon neki? Attól tartok, hogy ez kellemetlenségeket okoz majd. Szerintetek fog nyomulni, annak ellenére, hogy megbeszéltük a dolgot?



2017. jan. 9. 06:45
1 2 3 4
 1/33 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Áll majd a "bál" és próbálkozik is majd jó eséllyel.
2017. jan. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

röviden: igen.

hosszabban pedig: ha mindketten kívánjátok egymást, akkor miért lenne olyan nagy baj ha jól érzitek magatokat egy pár napig?

2017. jan. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%
Baráti együttalvás nincs,és már előtte állni fog a farka,mielőtt ágyba büjna.aaAmit mdheszéltetek,felejtsd el.
2017. jan. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Le akarsz vele feküdni, vagy nem?
2017. jan. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen fog nyomulni és igen szerintem szét fogod tenni a combid de nincs ezzel gond
2017. jan. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha tartasz a dologtól akkor miért kellene szorosan összebújni??? Baromi nagy ellentmondás van a sztoridban..


Tudod, akik kívánják egymást azok, ha szorosan összebújnak még jobban fogják egymást kívánni. Gondolom ez most meglep. :)

2017. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nézz már magadba és valld be hogy meg akarod magad dugatni.

1. ha tudod, hogy bejösz neki és megrakna, akkor ha ennyire féltenéd a barátságotokat akkor nem altatnád ott magadnál.

2. Hol laksz? egy spájzba, hogy csak a te ágyadon van hely?

3. Valld be, hogy reméled itt azt írják amit akarsz, hogy fel fog állni és akkor "kénytelen" leszel engedni neki.


Pff öcsém ezek a magukat rábeszélő nők.... :P

2017. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

#7-nek nagyon igaza van!

Ha le akarsz vele feküdni akkor feküdj. Lehet szexelni baráti alapon is. Igen, a barátságotokra lesz hatása, mert amíg dugtok addig minden a régi, de ha valamelyikőtök azt mondja, állj (mert van más, vagy csak elég volt, vagy akármi) akkor a másiknak ez kvázi szakítás jellegű élmény lesz, hogy valami ami addig a barátságba belefért az most nem.

De ha neked ez OK és tudod kezelni és ő is, akkor miért ne élveznétek a szexet? Nem kell hozzá kapcsolat. :)

2017. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcas. az emberi lélek nem így működik. nekem is volt munkatársi anno és mikor azt mondta hogy most egyenlőre ennyi. xar volt jópofizni utána vele azaz igazság. nem tudhatjuk, hogy a kérdező vagy a csávó milyen lelkületű. És csak azért mert neki is viszket a punija kockáztatni egy jó ismerőséget kár. jah, és az is gáz, hogy felhozni ilyet egy jó barátnak, vagy isminek. Én szerintem már ez is kockáztathat egy jó viszonyt. Ha meg ez van, az nem jóbarátság, az jóban levőség , haverság, aminek ha szét kell szakadnia akkor szét kell és akkor keféljetek. Ennyi. De ne tőlünk várjátok már a Start gomb megnyomását Emberek... :P
2017. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyet nem értek. Ha együtt alszotok összebújva,neki tuti áll, akkor miért nincs szex???
2017. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!