Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Szerintetek 10 fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek 10 fiatal (18-25 éves) pasiból hánynak van 17 vagy annál nagyobb pénisze?

Figyelt kérdés
Már annyiszor elhangzott ez a pénisztéma a környezetemben, hogy kezdem elhinni, hogy azok a nagy darab, magas, izmos testű önbizalomtól duzzadó fiatal kanok tényleg nem a levegőbe beszélnek és valóban nagy dákóval rendelkeznek. Márcsak magamból kiindulva is, hiszen nekem egy genetikai hulladékként is (170 centi és 53 kiló vagyok) azért így is 16 centi hosszú a pélóm (igaz vékony), ami állítólag egy kicsivel az európai átlag fölött van, pedig az alkatom alapján azon se lepődnék meg ha csak 13 centi lenne. Akkor egy genetikailag sokkal jobb adottságú férfiasabb/érettebb/fejlettebb fiatalembernek miért olyan elképzelhetetlen, hogy legalább 17 centis farka legyen? Sokan meg automatikusan azt mondják, hogy "óh, persze, biztos kamuzik". Azt kérném, hogy csakis csajok válaszoljanak, kifejezetten azok, akik sok pasi ágyában megszoktak fordulni. Csakis a ti véleményeiteket fogom hitelesnek tartani! Bár tudom, hogy bárki bekamuzhat egy választ, de légyszi mindenki válaszoljon őszintén így legalább most a férfi társaim is meg tudhatják az igazságot. Senkit nem fogok lepontozni, de könyörgök, tényleg csak csajok válaszoljanak és őszintén. Köszi.

2017. jan. 6. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak genetika.

Az enyémet nyugodtan meglehet tippelni.

27f

2017. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
nekem nagyobb van 25 f
2017. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
köze nincs a testalkatnak a faromérethez. genetika neked mákod van mert törpeként átlag feletti farkad van hosszra. mondjuk én kivétel vagyok mert 187 centis fasziként 19,5 cm a farkam de ismerek 190 centis csávót 15-ös farokkal
2017. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Eddig csak 190+ pasikkal volt dolgom, és igen nekik általában megvan a 18 centi, alacsonyabbakról nem tudook nyilatkozni mivel 190 alatt szóba se állok férfiakkal :)

remélem kielégitó volt a válaszom

22L

2017. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
én 198 centis vagyok 19 centis farokkal. igen, szeretem az életet
2017. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
0%
Én úgy tapasztaltam, hogy a nagy átlag 15 és 17 között van, aztán vannak a 18-20 közöttiek... egyébként ők a legkellemesebbek nekem... és vannak a 20 felettiek, nem sok, de azért ilyen is van.
2017. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést szebben nem is lehetett volna szét trollkodni! :D
2017. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De jó hogy direkt szolidan leírtam, hogy légyszíves csajok válaszoljanak erre az első öt kommentelőből csupán egy a csaj, ráadásul közülük kapásból ő a legnagyobb agyhalott. :D

Ezt azért nem gondoltam volna.

2017. jan. 6. 17:13
 9/17 anonim ***** válasza:
16-17 cm az àtlag huszonéveseknél.33n
2017. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csak, h megnyugodj, van még tőled is nagyobb genetikai hulladék pl én. 170cm/75kg és 12cm_3,5cm-es mikroméret. Volt néhány nővel dolgom, de ők őszintén megmondták, hogy ez édes kevés és semmire sem jó nekik..
2017. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!