Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vertétek már ki tömegközlekedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vertétek már ki tömegközlekedésen?

Figyelt kérdés
Hokiztatok már buszon/vonaton úgy, hogy bárki megláthatott volna? Esetleg esti járaton, sötétben a hátsó ülésen? Minden eset érdekel.

2017. jan. 9. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ja, vonaton.
2017. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Aha, kivertem az ablakot a hokiütőmmel, a buszon & vonaton sötétben, a hátsó ülésen.
2017. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Én a páromnak a buszon, délután 4 felé, voltak rajta,mögöttünk is ültek,sőt még le is szoptam igy
2017. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer részeg voltam és egy régi típusú busszal mentem haza este, ahol csak én voltam már egy hátsó részen. Pisilnem kellett, úgyhogy elővettem és lepisiltem óvatosan oda oldalra magam mellé úgy, hogy aztán kifolyt középre. Rám egy csepp sem ment. Aztán előbbre ültem pár sorral és később szálltak fel emberek, de nyilván senki nem tudta hogy én voltam.


Nem ge ci volt, csak húgy, de azért érdekes sztori.

2017. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Páromat már többször zaklatták ilyenek a héven. Üzenem az összes mocskos patkánynak, hogy addig csináljátok, míg egyszer rajta nem kaplak titeket! Olyan verést kaptok, hogy a büdös életben többet elő nem veszitek a kis nyamvadt kukacotokat nyilvánosan, de még pisilni sem! :D
2017. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebben megesett egy késő esti vonaton a Balaton felé utazva. Csak egyetlen utas volt a kocsiban, távolabb ült, nem jelentett veszélyt. Persze jöhettek volna utasok, de szerencsésen alakult. :) Másik szitu is volt, de a lényeg, hogy IGEN. :)
2017. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!