Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyvárosban tömegközlekedésen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyvárosban tömegközlekedésen mennyire gyakori a szándékos tapizás?

Figyelt kérdés
hogyan szoktátok lerendezni? történt már veletek hasonló?

2016. dec. 30. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Nekem rendszeresen alámnyúlnak. Úgy csinálok mint ha nem venném észre. 18/l
2016. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Persze hogy történt ha tetszik néha hagyom ha nem tetszik vagy éppen nem vagyok olyan kedvemben akkor csak arrébb megyek vagy elfordulok
2016. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
egyszer jol rácsaptam egy csaj se..re mert azthittem ismerem...hát nem:)
2016. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Persze persze.
2016. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
előfordult már velem
2016. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Budapesten elég gyakori, főleg csúcsidőben a tömött járatokon (pl. 4-6-os villamoson). :(
2016. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem hagyni kell, hanem ránézni az illetőre, és hangosan elkiabálni magad, hogy "ne taperoljon már!". Ez majd leállítja.
2016. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
En meg nem lattam ilyen dolgokat csak meseltek
2016. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Nő ismerősök elmondása alapján elég gyakori.

Én még nem voltam tanúja ilyesminek, de az tuti, hogy letörném a taperoló ujjait.

2016. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

nem mondanám, hogy mindennapos eset, de azért jópárszor velem is előfordult már. hangosan rászóltam az illetőre és arrébb mentem. olyan is volt már, hogy biciklivel húztak el mellettem és közben a pasi rácsapott a seggemre, utánakiabáltam, de volt már olyan is, hogy annyira megdöbbentem, hogy konkrétan szóhoz se jutottam, mire feleszméltem, az illető már eltűnt.

de én meg vagyok döbbenve némelyik hozzászólón.. hogy lehet az ilyet tűrni csendben és nem szólni??? úristen, lányok, ne legyetek már ilyen szerencsétlenek, álljatok ki magatokért, mert pont az ilyen 'csendbentűröm' virágszálak miatt hiszik azt ezek a perverz állatok, hogy megtehetik. én szívem szerint meg is verném őket, dehát fizikailag ez sajnos kivitlezhetetlen. ha a barátommal lennék vagy nagyobb darab fiúismerősömmel, tuti ráküldenem ezekre a férgekre, hogy tegye kicsit helyre őket, hogy egy életre elmenjek a kedvük a tapizástól.

2016. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!