Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet azon segíteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azon segíteni, ha valaki tulzottan hamar elelvez?

Figyelt kérdés
Van egy fel eve tarto kapcsolatom. Erzelmileg minden rendben van kettonk kozott, nagyon harmonikus,boldog, teljesnek mondhato a parkapcsolatunk. Viszont szexualis teren adodtak problemaink, sajnos a parom tulzottan hamar elelvez. Lenyegeben nagyon bele sem tudunk melegedni... Latom rajta, hogy probalja kontrollalni, de egyszeruen nem sikerul neki. Leultunk mar beszelgetni errol, atbeszeltuk, hogy valoszinuleg lelki okai is vannak ennek, korabbi kapcsolataban tortent sorozatos megcsalasra vezettuk vissza, hogy azota sajnos vannak ilyen iranyu gondjai. Probaltunk mar sokmindent, hogy megalltunk kozben, tobb hangsulyt fektettunk egymas kenyeztetesere, de sajnos igy sem javult lenyegesen. En probalom biztatni, hogy talan jobb lesz, turelmes vagyok, de nyilvan latja rajtam, hogy szamomra ez sokszor csalodottsagot eredmenyez mert elofordul,hogy nekem nem sikerul szex kozben elelveznem. Sajnos ez engem is elkeserit de probalom nem mutatni, de ilyennel meg nem igazan talalkoztam, nem tudom hogyan kezeljem, milyen lehetseges modszerek vannak arra, hogy a vegpont kesleltetve legyen ... A kapcsolatunk maga szinte tokeletes igy nem szeretnem ha idovel erre menne ra, marpedig ez sajnos mindkettonket rombol valamennyire lelkileg. (26 evesek vagyunk egyebkent)
2017. jan. 11. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Először nyaljon, ujjazzon sokszoros élvezetig, aztán húzzon egy VASTAGABB óvszert, és úgy szexeljetek 😊
2017. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem te vagy a lány, így ha párod elmegy nem tudjátok folytatni tovább.

És ha befejezi kézzel, szájjal miután ő elment, ha nem tudja tartani, vagy előzetesen kielégít és aztán folytatjátok és ha úgy megy el akkor te nem vagy kielégítetlen?

2017. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább saját maga tudná elérni, pl. maszturbálás során, amikor már jó neki próbálja visszafogni magát, vagy akár akkor, ha te csinálod neki, úgy próbálja kontrollálni. Gyakorlat teszi a mestert :) Kitartás és sok-sok gyakorlás szex közben is mehet, hogy más tempó/ póz.... és nem lesz gond :)
2017. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Probaltunk mar ilyen maszturbacios jatekokat is... hogy teljesen megtudjunk nyilni egymas elott, sot azzal is probalkoztunk, hogy en voltam felül, meg-meg alltam ha lattam, hogy mar nagyon elvezi, szunet, folytattuk de nekem sokszor nem esik jol ugymond, hogy lassan szexelunk, neha a tempoja mar a semmivel vetekszik... es amikor esetleg ha en vagyok felul es kicsit gyorsitanek rajta vagy akar ha O "iranyit" es kerem vagy ravezetem, hogy legyen gyorsabb szerintem Neki egy fel perc sem telik el es szol, hogy alljunk meg... Sajnos Neki is annyira kellemetlen mar az egesz,hogy volt olyan, hogy mar bele sem tudtunk kezdeni mert annyira frusztralt volt... Azt mondja a korabbi kapcsolataiban n fordult elo ilyesmi, csak azutan, hogy volt az a tores pont... Van, hogy nsgyon jo es viszonylag tovabb is tart es en is nagyon elvezem de igen, sokszor erzem ugy,hogy nem kielegito szamomra. Sajnos ha O elmegy nem tudjuk folytatni, O ilyen fajta. en meg kifejezetten szeretkezes soran szeretek elelvezni, ha ugy nem sikerul szamomra mar kezzel/szajjal nem olyan... Ha jol tudom onkielegites soran is hamar elelvez... Volt olyan ezt utolag elmondta, hogy volt olyan, hogy tudta, hogy este egyutt leszunk es elotte par oraval vegzett onkielegitest es akkor tovabb is birta... Probalkozunk en nem szeretnek ebbe beletorodni, bizom benne, hogy jobb lesz. Nem tudom mennyire befolyasolo tenyezo, hogy sajnos a stressz nagy szerepet jatszik az eleteben, olyan pozicioban dolgozik ami nagyon stresszes, raadasul idoben is sokat dolgozik...
2017. jan. 11. 11:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor ha nagyon stresszes...


Kezdjetek masszázzsal, lazítsd el. Majd játszadozzatok el egymással és juttasson el téged akár csikló orgazmussal a csúcsra 1x-2x. (Engem pl. az orál nagyon felizgat, főleg, ha közben a melleimmel is eljátszik :) )


Utána ülj rá, akkor már szorosabb leszel, te is jobban fogod érezni őt, te szabod a tempót és talán úgy sikerül egyszerre elmennetek.


Csak egy tipp, nekünk az első ismerkedős időkben ez nagyon bevált, azóta meg már rutinosak vagyunk és már 8 éve kifogástalan a szexuális életünk :)

2017. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, kedves utolso, ez igeretesnek hangzik, mindenkepp megprobalom, hatha tenyleg segitene.. :) En hiszem, hogy turelmesnek kell lennem, az elejen sajnos nem tudtam ezt ilyen higgadtan kezelni, azota ezen valtoztattam, mert nyilvan ez sem javitott rajta. En hoszem, hogy megeri kitartani mert egyebkent egy fantasztikus embert talaltam meg benne es ha mar az elso akadalynal feladjuk akkor nincs ertelme... Lesznek ettol sokkal nagyobb gondjaink valoszinuleg, meg kell vele birkozni. Ezen a teren sajnos nincs sok tapasztalatom, de szeretnek megoldast talalni... Bizom benne, hogy sikerul is !
2017. jan. 11. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:

kevesen tudjak de mar van tabletta ra. eddig a legtobben lidokain vagy hasonlo kremeket hasznaltak.


Osszes dapoxetin tartalmu tabletta jo erre. Pl:


[link]

2017. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, de en nem szeretnem ha gyogyszereket szedne... Szerintem anelkul is eltudunk erni javulast, idovel... Valahol ebben keressuk majd a valtozas kulcsat. :)
2017. jan. 11. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!