Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek volt tinédzserkori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt tinédzserkori szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

Így visszagondolva, volt 1 lány barátom akivel 8 évet osztálytársak voltunk, és az akkori érettségünkhöz képest elég durva dolgokat csináltunk. :D


Nem jártunk, nem voltunk egymásba esve, csak elvoltunk egymással. :D Felmentem egyik nap hozzá, mert szülei nem voltak otthon, aztán csak beszélgettünk, utána átment tapiba a dolog. :D Újdonság volt nagyon a dolog még akkor, visszagondolva olyan bénák voltunk :DDD aztán rólam alsó dolgok le is kerültek, lányon is már csak bugyi volt meg melltartó, úgy bugyiba meg rám ült és ott vonaglott, meg dörszölte magát :D aztán elég szerencsétlenül picit benyomtam neki az ujjam, valamit kezdjek ott, de hát még félig se volt benne az ujjam, féltük nehogy átszakítsa a szűzhártyát az ujjam :DDD azóta rájöttünk már ezerszer hogy ujjazástól még nem szakadhat el, nincs olyan hosszú ujjam :D végül csak addig jutottunk hogy kimentünk a fürdőbe, nagyon alaposan megmosta magának a lány és párszor belenyaltam a punciába, de hát elég éretlen voltam XDD


Még mielőtt jönnének a "URISTEN KAMU TAKA MÁR" meg "huzzá innen te pedofil" meg "szakaggyá szét te kamu kanos", egyáltalán nem kamu a sztori, vannak haverjaim, durvábbak történtek.


2017. jan. 11. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kérdés, vagy dicsekvés akart lenni?
2017. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves koromban kimaradtak ezek. Nagyon izgató amit írsz. Lehet szívesen átéltem volna, de valószínűleg én is éretlen lettem volna még hozzá.
2017. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 gondoltam hogy lesz egy ilyen kérdés. De várj, segítek: kérdésbe megfogalmaztam amire kiváncsi vagyok, leírásba pedig bőven kifejtettem + példát adtam milyenre gondolok.
2017. jan. 11. 15:43
 4/10 anonim ***** válasza:

3

Akkor a válasz: volt.

Ezzel mire mész?

2017. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Volt
2017. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, sztorikat mellé. :/
2017. jan. 11. 15:57
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Érdekel engem is.:)

Nem volt, nagyon szeretném, hogy legyen de tuti nincs rá vevő :/

14/L

2017. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt mindig is szerettem a orvosos játékokat, majd az első védőnői vizsgálatnál a középsuliban ez volt:

Hát nem valami nagy, de nézd Juli, hozz gyorsan egy zsepit, ennek a kölöknek valami folyik a fa...kából, és tiszta olyan lett a köppenyem.

Egy egészséges adag kifolyt az biztos.

A julikát pár évre rá sikerült meghódítani is, emlékezett rám, azt mondta, sokat nevettek ezen az eseten.

Utána megadtam neki a kegyelemdöfést:)

2017. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43%
És amúgy közbe mit gondoltatok? Mert én ilyen után... Éretlenül... akkor szerintem ott felakasztottam volna magam! :)
2017. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
14évesen megb@ szott az áram. Viccet félretéve volt. Versenyre mentünk és üvegeztünk és az akkori edzőtársamnak be kellett nyúlnom a bugyijába és amikor benyultam neki nagyon nedves volt és elkezdtem neki simogatni. Ő boxeren keresztül csókolgatta a farkam stb
2017. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!