Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen volt az első anális élményetek?

Figyelt kérdés
Mikor először dugtak titeket popsiba milyen volt milyen előkészületek voltak-hol történt-fájt?

#popsi #anális.sex
2016. nov. 26. 06:49
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Pocsék... Semmi csak durr bele mert az akkori páromat nem érdekelte semmi, csak saját maga....
2016. nov. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem jól sikerült. A párom nagyon odafigyelt rám, lassan és finoman csinált mindent.
2016. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Én nagyon vonakodtam, de a barátomnak nagyon nagy vágya volt, hogy kipróbáljuk. Sok mindennek utánanézett, hogy hogyan kell úgy csinálni, hogy a lehető legjobb legyen nekem is. Végül beadtam a derekam és mára már egészen megszerettem:)

21/n

2016. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vett sikositot baratom direkt olyat amit analhoz hasznalnak. Persze elotte kinyalta a fenekem meg megujjazta h taguljon es h szokjam. Aztan finoman es lassan tortent :) es igy egesz jo volt. Bar azota se a kedvencem :D fura erzes volt
2016. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig is nagyon izgatott ez a dolog valamiért, először csak ujjazott, aztán egyik alkalommal miután kinyalta, megujjazta a popsimat be is rakta...elég váratlan volt, mert nem beszéltük ezt meg, de eléggé fel voltunk izgulva. Feszített és kellemtlen volt, de valahogy mégis izgató, ahogy a pénisze kitöltötte a fenekemet. Mára már imádom, mikor fenékbe rak, jobban izgat, mint a sima szex, pedig nem mondanám, hogy finoman csinálja...
2016. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!