Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lány akivel összejárok nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel összejárok nem tud mélytorkozni. Kb 10cm-t kap be ami nem az igazi. Hogyan tudná megszokni?

Figyelt kérdés
Állítása szerint nem tudja bekapni az egészet. Nem rendelkezek nagy mérettel 16/4.5 . Van erre valami módszer amivel fokozatosan, kis gyakorlással be tudná venni? Voltam már olyan nővel aki tudott mélytorkozni szóval elméletileg sikerülnie kell neki is. Valami ötlet?

2017. jan. 11. 16:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várnék.. Nyilván nem eröltetek semmit, de ha valakivel összejársz azt azért teszed mert nem akarsz kapcsolatot, viszont a szex meg létfontosságú dolog az életemben. Jól elvagyok ezzel a lánnyal nem akarom lecserélni, szimplán megoldást keresek a problémámra.
2017. jan. 11. 16:26
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem akarja, akkor veszett ügy.

Amúgy próbáld lassan, fokozatosan letolni a száján.Ha nem élvezi, és nem is megy neki, akkor keress mást.

(én pl. baromira beindulok ha tövig a számba van a párom)

32N

2017. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Ehhez túl vastag a farkad.
2017. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Én sem tudtam eleinte.

Úgy próbáljátok ki, hogy a lány fekszik, te meg vele szembe, felé hajolva rakod a szájába. Nekem így bement teljesen, erőlködès, hányinger nèlkül.

Ha a párom előtt térdeltem, vagy èn hajoltam a farkára akkor nem ment be teljesen.

De tènyleg kell hozzá akarat a lány részéről is. Én nagyon szeretem ha kicsit keményebben berakja a számba teljesen. De van aki máshogy szereti.

Gyakoroljatok sokat, legyèl türelmes vele!

Egy próbát megér :)

L

2017. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
Járj prostihoz ezügyben.A szerelmed nem erre való.
2017. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Semmilyen szerelemről nincs szó kedves utolsó! Szimplán összejárunk, de ezt külön kiemeltem a kérdésemben!
2017. jan. 11. 23:11
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Keress egy odvas fát, az szó nélkül benyeli.

Amúgy a punciba kell dugni, a lány akivel összejársz nem mondta?

Nem hiszem el, hogy ez egy igazi kérdés, ekkora tuskó emberek nincsenek is.


Na jó, itt egy neked való válasz:


Ne kezdj fogyatékosokkal, aki nem nyeli be tövig az szart sem ér.

2017. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolso: Azert vagyok tusko mert az eddigi csajok akikkel osszejartam szinte egytol egyig melytorkoztak?:D Ember! Gondolkozz mar! Elmeletileg azert jarunk ossze, hogy mindenkinek jo legyen. Ha neki van valami kulonleges kerese en megteszem, de abban hogy megprobal melytorkozni es ezaltal nekem is oromet okozni ketlem, hogy en vagy barki mas paraszt lenne! Inkabb olvasd el 3-4x a kerdest es csak utana valaszolj ra! Hatha sikerul valamilyen erdemleges valaszt adni nem csak a levegobe beszelni:)
2017. jan. 12. 00:04
 9/17 anonim ***** válasza:
Kaptál 2 teljesen normális választ pl amire annyit nem írtál hogy köszönöm... akkor milyen válaszokat vársz?
2017. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekik koszonom szepen mindenkepp kiprobalom. Hatha.. ha meg nem jon ossze akkor lehet csere lesz. De az utolsonak a valaszat nem igazan tudom hova tenni. Mellesleg ossze szoktam varni a valaszokat es egyben koszonom meg :D
2017. jan. 12. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!