Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lány akivel összejárok nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel összejárok nem tud mélytorkozni. Kb 10cm-t kap be ami nem az igazi. Hogyan tudná megszokni?

Figyelt kérdés
Állítása szerint nem tudja bekapni az egészet. Nem rendelkezek nagy mérettel 16/4.5 . Van erre valami módszer amivel fokozatosan, kis gyakorlással be tudná venni? Voltam már olyan nővel aki tudott mélytorkozni szóval elméletileg sikerülnie kell neki is. Valami ötlet?

2017. jan. 11. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Az én barátnőmmel is ugyanez a helyzet, sajnos ő se tudja teljesen benyelni, csak az első 25 cm-t.
2017. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan elvárás ez is, amiről fogalmad sincs. Próbáld ki. Dugj a manduládig egy virslit és nézd meg mi történik. Vagy ha ettől homofóbiád lenne, akkor fogmosáskor nyúlj mélyebbre. Ha neked összejön tanitsd meg a lánynak hogy kell tartania a száját. A korábbi partnereid tudtak, ez nem, de csak szex van meraz fontos, ez is legyen legalább ebbe olyan jó, mint a korábbiak. Ha már szexelsz vele. Hogy képzeli?

Aha...mesélj még!

2017. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy elvaras de abszolut nem is akar semmit tenni erte. Az elejen megprobalta egyszer es elkonyvelte magaban hogy ez nem fog menni. Viszont ha egy nonek megy akkor elviekben az osszesnek sikerulni kellene. Ezert kerdeztem hogy milyen modszerrel lehetne FOKOZATOSAN elerni azt hogy teljes be tudjam rakni.
2017. jan. 15. 08:19
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Te normális vagy? Egy EMBERRŐL beszélsz, hülyegyerek, nem egy zokniról, hogy ha az egyikbe belefér a lábam, a másikba is bele fog.

"ha meg nem jön össze, csere lesz"

Ez sokat elmond rólad, jobb is lenne a csajnak, hadd találjon egy normálisat.

2017. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
"ha egy nonek megy akkor elviekben az osszesnek sikerulni kellene." => Ha a Zoli 2 órán át bìrja, meg 1 órán át tud nyalni, akkor elvileg erre a Jani is kèpes kène legyen, a Bèla is, sőt a Feri is, de mégsem.... Pedig a Zolinak megy. Én ezt nem értem...
2017. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem minden nő tudja! Ahogy az előttem szólók is leírták, nincs két egyforma nő! Nem fog neki menni ha eleve öklendezős típus! Valakinek simán lemegy valaki meg rosszul lesz 10 centinél többtől! Ez sajnos ilyen! Inkább ne próbáld lenyomni a torkán, mert a végén pórul jársz és elhányja magát! Az meg nagyon illúzióromboló! Kérj inkább mást tőle! Biztos van más is amit normál kapcsolatban nem mernél kérni!
2017. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én letolnék neked egy jó méretes kígyóuborkát a gyomrodig hülyegyerek.
2018. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!