Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem itt gyakori kérdéseken egy sráccal, akivel elkezdtünk beszélgetni. Természetesen feljött beszélgető témaként a szex. Említettem neki, hogy van barátom, és mondta, hogy ezt tiszteletben tartja. Említettem, hogy az, hogy szexről beszélek vele, az nem egyenlő azzal, hogy csinálni is akarom vele, csak szeretek ilyen témákról beszélgetni, mert sok új ötletet ad a saját kapcsolatomba is, és megoszthatom a saját tapasztalataimat is. Azt mondta rendben van. Olyan srácnak tűnt, akivel jól el lehet beszélgetni, aki értékeli a véleményem, és nem akar rögtön szexet. Egyszer csak elkezdett dolgokat írni, hogy miket csinálna velem, meg ilyenek, és rákérdezett, hogy én miket tennék vele. Azt válaszoltam, hogy semmit, és nem akarom megbántani, csak fontos nekem a párkapcsolatom. (Tudom, persze, nem buknék le stb hülyeségek...de ennél nekem többet jelent nekem az, hogy csak egyvalakié vagyok). Erre annyit írt, hogy oké, akkor szia. Csak szerintem volt ez kicsit bunkó? Úgy értem, próbáltam kedvesen megfogalmazni, hogy én nem akarok tőle úgy semmit, erre pedig teljesen úgy jött le, mintha ő meg végig csak erre hajtott volna. Tudom, hogy vannak még olyan srácok, akikkel el lehet beszélgetni, és ezt csak beszélgetésnek veszik, de eddig ezt nem nagyon tapasztaltam. Tényleg ennyire nem érdemes elkezdeni beszélgetni másokkal? Mert így is-úgyis csak egyvalamit akar mindenki? Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem így van.

Egy elkeseredett lány (19)



2017. jan. 11. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Itt a férfiak 90%-a ilyen. Ez van.
2017. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Már elég rég óta beszélek itt gyk-n elég sok fiúval és mindig pont emiatt lett vége a beszélgetéseknek! 😡
2017. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Én megértem, hogy nem szép és elkeserítő...de van barátod, szóval nem kéne, hogy ennyire érdekeljen... :)
2017. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3# egytértek
2017. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én meg normálisan beszélgetek mindig itt a lányokkal, de azok ígyis otthagynak csak úgy, szó nélkül.
2017. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazatok van :) Köszönöm, ez sokat segített :D
2017. jan. 11. 22:42
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha beszélgetni szeretnél azt ne a GYK-n tedd, mert legtöbbször ez lesz a vége...


Ott a barátod ...és gondolom vannak barátaid is velük beszélgess inkább, ha nem akarsz ismét ilyen helyzetbe kerülni...


Egyébként valójában miért is vagy elkeseredve? :)

2017. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Orultseg123 ***** válasza:
23%

Igen itt!! A szexualitas temaban.

2eve vagyok a gyik-en. 1 kerdest sem tettem fel. Csak elveszkedni jovok ide szinte😂 Es lany vagyok :DD

2017. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha unatkozom és kiírok valami kamu választ nőnek kiadva magam, egész nap irogatnak nekem a pasik különböző primitív baromságokat. A fele beteg az biztos. Én is szoktam szexről (meg minden másról) beszélgetni másokkal, de ha dugni akarnék akkor nem itt ismerkednék, hanem élőben a környékemen. 22f szóval ne ess annyira kétségbe, van még 1-2 értelmesnek nevezhető hím egyed itt, a többieket meg tiltsd le aztán kész.
2017. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

javareszt erre hajtanak. ha meg meg szexualis dolgokrol beszelsz vele kanos is lesz, hat utana foleg.

de ezt fogadd el. ritka az az eset amikor az iroi venad fogja meg itt a masikat.

2017. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!