Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex és maszti közben mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex és maszti közben mikor becsukom a szemem, színeket látok, ez mitől lehet? :D

Figyelt kérdés
Mikor nyalas van általában citromsárga vagy lila, mikor masztizom rózsaszín, mikor elmegyek tűzijáték :D szex meg kék szokott lenni, majdnem fekete :D olyan mintha a puncimnal lenne egy ilyen színgömb vagy vmi, más nem szokott ilyet érezni?
2017. jan. 12. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

..

Erőt érzek a zavarban.

Itt valami nem jó. Terhes vagy.

2017. jan. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igazából vérfarkas vagy, a tudatalattid kivetülése izgalmi állapotban.


Csak tartsd titokban h létezünk, jó? 😉

2017. jan. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én kipróbáltam nemrég. Zöldeskék a maszti.

De mivel férfi vagyok, megtöltöm az ürességet vizuális tapasztalataimmal, szóval mi nem vagyunk képesek színek ilyenségére koncentrálni.

Ha tovább szeretnénk menetben maradni, akkor bevásárlólistát írunk magunkban, vagy meghallgatjuk a kedvenc számunkat a fejünkben.

Az eredmény ugyan egy puhapöts lesz, aki énekelget, de most na. Legalább odaadó.

Újaj, mi fa szomat írtam le? Becsszó nem éltem tudatmódosítószerekkel most az egyszer.

2017. jan. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mintha a puncimnál lenne egy ilyen színgömb"... na ez alatt mit értesz??

Jaaaa, leesett. Odaraksz egy diszkógömböt, aztán a bummm pillanatában éppen amilyen színt látsz...Zöldet hiányolom...fradista vagyok.

2017. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Doctor Manhattan ***** válasza:
Le kell állni az lsd-vel!
2017. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is élénk, intenzív színeket szoktam "látni" csukott szemmel az első orgazmusnál, de mindig valami jelenethez vagy tárgyhoz köthetően.
2017. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!