Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a megoldás arra, ha szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás arra, ha szeretek egy pasit, aki tőlem csak szexet akar? Szakítsak meg vele minden kapcsolatot?! Vagy érjem be ezzel, hogy néha megkapom?! 26N

Figyelt kérdés
Tudom,hogy kicsit hülye kérdés,mert kívülállóként egyértelmű, hogy el kellene felejtenem, viszont egyszerűen nem bírok elszakadni tőle! Bárcsak sikerülne!
2017. jan. 12. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor érd be ennyivel. Miért nem akar veled lenni?
2017. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Forditsd meg a szitut. Ne szakitsd meg vele a kapcsolatot, hanem talalkozz vele csak akkor, amikor neked kell szex. Ha meg epp nem akarod, akkor mondd neki, hogy nem ersz ra. Amikor meg szexeltek, akkor megutana ne maradj vele. Ha nalad vagytok, akkor mondd neki, hogy mennie kell, ha meg nala vagy, akkor utana azonnal lepjel le. Es legyel vele kimert, es ne ugy beszelj vele, mint aki rajong erte, hanem mint aki csak egy szexpartnerrel beszel.
2017. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2es csak az a gond hogy a csaj mindig akarja a szexet...
2017. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Én úgy nem lennék senkivel, hogy nem szeret! Igaz, le sem feküdnék senkivel érzelmek nélkül !! Dehát nem követem a divatot!
2017. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen nem bírok elszakadni tőle"


És ő mivel ezt tudja, gerinctelen módon ki is használja az érzelmi gyengeséged...


Gerinctelen féreg...

2017. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

#4 Köszönjük, hiányzott volna egy kioktató erkölcscsősz ha nem jelensz meg. Nem értem miért kell minden szexkapcsolatos kérdésnél valakinek kijelentenie hogy ő bizony sose tenne ilyet.

Sajnos neked kell tudnod mennyire éri így meg számodra. Azért ne tedd meg azt, amit nagyon sok nő benéz, hogy belemész a szexbe, mert "idővel úgyis belém szeret majd". Ha tudod hogy csak szexet akar tőled nem fog megváltozni a véleménye miután megkapott. Biztos volt akivel ez megtörtént, de egy a millióhoz az esélye. Az összes többi esetben csak szívfájdalom. Ha odaadod magad neki utána sokkal fájdalmasabb, mintha most szakítanád meg vele a kapcsolatot. Másfelől én úgy jártam, hogy tetszett egy srác, belementem a szexkapcsolatba tudva hogy úgyse lesz semmi, csak élvezem amíg tart. Majd egy idő után elmúltak az ilyen "romantikus érzéseim" felé. Szóval én lényegében úgy tudtam kilábalni az iránta való érzéseimből hogy lefekütem vele :D Nem feltétlen mondom hogy ezt próbáld ki, mert ez se egy túl gyakori eset, csak hogy fontold meg jól, hogy be tudnád érni-e ennyivel. Ha romantikus típus vagy szinte biztos, hogy nem. Ha külön tudod választani a testiséget és a szerelmet akkor megpróbálhatod.

2017. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez van velem és egy extrás barátnőm között jelenleg.

Én csak úgy tekintetek rá mint egy barátra aki azért is jön, ő pedig sajnos úgy érzem elkezdett többet érezni.

Nem akarok neki fájdalmat okozni ezzel, állítása szerint őt ez nem zavarja, megküzd vele, de látom, hogy vívódik.


Mondtam, hogy akkor fejezzük be, de azóta is tart mert ő akarja, hogy legalább így folytatódjon.


Úgy gondolom ezek után már nem mondhatom magamat kihasználónak mert én be akartam fejezni.


Amíg te akarsz szexet addig fog ez a kapcsolat nálatok is tartani, de arra készülj fel, hogy bármivel is próbálkozol ő nem fog érted teperni.

2017. jan. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szereted.

Dugsz vele.

Ő nem akar kapcsolatot.

Neki jön más, akivel már osszejonne.

Téged dob, te szenvedsz.

Gondolkozz :)

2017. jan. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, és mivel a srác látta hogy szenvedek- pedig igyekeztem nem mutatni- többször is próbált szakítani, igaz nem volt túl határozott, és részben emiatt is, nem mentem bele. Túl sokat jelentett nekem ahhoz hogy lemondjak arról a pár óráról egy-két hetente, mégha a szívem szakadt is meg. Nem keveset szenvedtem, nem biztos hogy vállalnám mégegyszer. Nagyon nehéz időszak volt, de úgy voltam vele, hogy legalább Ennyi legyen vele, képtelen voltam elengedni, inkább elviseltem hogy megszakad a szivem.

De ezt nem ajánlom másnak, jobb ilyen esetben még az elején kilépni, mielőtt ennyire elmélyülnek az érzések. Ezt neked kell eldöntened hogy mégis megéri e.

Meg nálatok mi a bökkenő? Nálunk szinte velem egyidőben összejött mással, amit én csak hónapokkal később tudtam meg,(ő lett a felvállalt) és akkor meg már képtelen voltam kiszállni, inkább osztoztam (tudom gerinctelenség).

2017. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted őt, akkor nem folytathatjátok tovább. csak fájdalmat fog okozni neked és az a pár perc szex szerintem ennyit nem ér meg.
2017. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!