Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség a szex és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szex és a szeretkezés között?

Figyelt kérdés

Érzésre és meg élésre mi a különbség a szex és a szeretkezés között honnan tudhatom hogy szexelek vagy szeretkezem?


19/N



2017. jan. 13. 12:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nem éled át mindkettőt, és érzelmileg/értelmileg nem jutsz el egy bizonyos szintig nem is fogod megérteni.
2017. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi ez a válasz semmit se segített.
2017. jan. 13. 12:10
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

A szeretkezés az amikor szerelmesek vagytok egymásba a pároddal, és az egész tök romantikus és érzelmekkel teli (mint a filmekben)


A szex amikor nincsenek érzelmek, csak dugtok mint az állatok. Mocskosan és vadul.


Legalábbis nálam kb ezt jelenti a két fogalom.

2017. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
A sima szexel a pillanatnyi vágyadat éled ki. Ösztönből. Szeretkezés közben meg inkább a párod élvezetét helyezed előtérbe. Sokkal bensőségesebb érzékibb egy szeretkezés mint csak szex. Ja és szeretkezni csak azzal lehet akivel kölcsönössen szerelmet éreztek egymás íránt.. Egy buliban megismert sráccal nem lesz szeretkezés.. Csak alá nature szex ( dugás) 23/L
2017. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
A többiek válaszát átfogalmazva: szex az, amikor magadat szereted, a másik embert csak nemiszervi kontaktusra használod. Szeretkezésnél a másik embert (is) szereted és nemcsak az állati kéjérzés következik be, hanem lelki orgazmus is.
2017. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk onnan, hogy szeretkezéskor a lelked is kielégül. ;)
2017. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden szeretkezés egyben szex is, de nem minden szex szeretkezés. Az én véleményem szerint. 24/L
2017. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A szex bővebb kategória, szex egy olyan simogatás, egy csók, egy petting, stb. A szeretkezés az maga a nemi aktus, amikor a nemi szervek teszik a dolgukat, a pénisz behatol a hüvelybe...
2017. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Az hogy a nők kitaláltak ugyanarra két különböző szót és megsértődnek, ha nem a megfelelőt használod a velük való együttlétre.


Én tegnapelőtt pl kúrtam a barátnőmmel, akibe nagyon szerelmes vagyok. Szóval most egy gonosz ember lettem

2017. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat sokat segített.

Eddig 2 pasival volt szex élményem de tőlük nem sok tapasztalatott merítettem. pl ennyit se tudtam meg hogy honnan tudom hogy szeretkezés vagy csak szexeltem szóval adtól mert valaki elkezdi a szexuális életet nem azt jelenti hogy már tudja is amit csinál csak csinálja azt kész.

2017. jan. 13. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!