Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi orgazmus ondó nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi orgazmus ondó nélkül?

Figyelt kérdés

Tegnap este orálisan kényeztettem a párom, és a végén, amikor az orgazmushoz ért, nem igazán értettem/éreztem, hogy most akkor befejezhetem vagy sem, mert nem jött a cucc. Pedig a légzése-mozgása meg az utólagos viselkedése mind azt támasztotta alá, hogy valóban elélvezett. De hát nem volt nagyon mit nyelnem, volt vagy 2-3 csepp, éppen, hogy az ízét érezzem, de általában ennél több szokott lenni (főleg, hogy vasárnap óta nem voltunk együtt, és nem verte ki azóta).


Létezhet, hogy valóban volt orgazmusa, de a "cucc" nélkül? Ő azt állítja, de nekem olyan fura elképzelni, hogy ez igaz lehet. Mondjuk azt is szokta mondani, hogy amikor maszturbál, akkor is csak az érzés van, ondó nélkül, tehát _elvileg_ tud ilyet csinálni, de nekem ez akkor is furcsa.


Férfiak? Ilyen létezhet? El tudtok élvezni enélkül is?


2017. jan. 13. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
velünk fordult elő olyan, h próbálta húzni az időt és az élvezés pillanatában "beszorult", de egy kicsi kijött. de olyankor fájt is neki egy kicsit, és egyből próbált pisilni. nem tudom h ez normális dolog.
2017. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Tessek egy kis biologiat tanulni, es egybol kiderul, hogy az ejakulacio es az orgazmus nem feltetlen jar egyutt.
2017. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég ritka, de előfordulhat. Nekem is volt ilyen talán 2x életemben.
2017. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, biológia órán tanìtják😋
2017. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt nekem speciel nem tanították, erre valamiért nem tértek ki a tanáraim. Bár az is lehet, hogy az elmúlt 15 évben én felejtettem, valahogy sosem mantráztam magamban ezeket a bölcs tanokat.
2017. jan. 13. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi gaz.
2017. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!