Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok egy olyan nőhöz, aki csak titeket szeretne kényeztetni, de azt nem akarná, hogy ti hozzányúljatok?

Figyelt kérdés
Nem vetkőzne meg semmi, csak titeket elégítene ki, viszonzás nélkül. Ez mennyire vonzó számotokra?
2017. jan. 13. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a probléma hogy a pasik nem bírják ki hogy ne mozduljanak rá arra a lányra/ nőre. 23/ L
2017. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nehezen bírnám ki. De a fantáziámat megmozgatta... :)
2017. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szépnek találnám. Általában szépnek találom az egy oldalú dolgokat, ami nem kereskedelem szerű. Meg amúgy is az orál a kedvencem. Ami miatt talán nehéz lenne az a csók. Azt sem szabadna? Nem lennének csókok?
2017. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szivesen viszonoznam, de ha nem szabad akkor hatradolve elveznem.
2017. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet rossz,de szerintem is az van amit az első írt,én sem hiszem hogy kibírnám... De abban benne lennék hogy mondjuk nincs szex,akár csók se semmi,de egy nyalást nekem is megengedne a lány :-)
2017. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy álmom!!!

(cfnm)

2017. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel aszex vagyok vagy legalabbis az egyik fajtaja (szurkeaszex) en tokeletes megallnam azt hogy ne mozduljak ra a lanyra es hagynam azt amit csinal.

Sajnos nem tartom annyira vonzonak a noi testet hogy hozza erjek egyes testreszekhez semmilyen modon. De hagyni hagynam hogy tegye a dolgat. Igazabol jackpot :D

2017. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 RRR ***** válasza:
zavarna,hogy én nem tehetek vele semmit
2017. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a legjobb.
2017. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mert én viszont szeretem kényeztetni a nőt.
2017. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!