Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lánynak is izgató szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lánynak is izgató szexuálisan az ilyen pénisz?

Figyelt kérdés

Nagyon erotikusnak tartom, ha egy pasi ott lent nagyon szőrös. Felizgat, ha minél dúsabb a szőr a heréken, gátján, fenekén is, és persze az ágyékán is egész a köldökéig fut, és ha még a farkán is van egy kevés, attól végképp kész vagyok, bár az ilyen nagyon ritka, de volt egy ilyen pasim.


Egyedül vagyok ezzel a defekttel, vagy vannak hozzám hasonló lányok? Ha igen, megírjátok, titeket hol izgat a fanszőr és miért?


23L



2017. jan. 14. 13:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ilyen a pasim. Üdv: Gorilláné
2017. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Kíváncsi vagyok a lányok véleményére, mert én az a típus vagyok, amit leírtál, és mint az a farkán is szőrös exed volt.
2017. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem tetszik ha túl szőrös.
2017. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha szőrös is,legalább vágja rövidre. Nem izgatóbb csak higénikusabb

22L

2017. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%

Az én véleményem az, hogy a péniszen és a golyókon ne legyen szőr. De a pénisz fölött már más a helyzet, ott már lehet és ha ez egy vékony vonalban a köldökig folytatódik az nagyon izgató...


28N

2017. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Végre írnak lányok is, nem csak kéretlen privik jönnek pasiktól. Paraszt hangvételűre nem is vagyok hajlandó válaszolni.
2017. jan. 14. 14:12
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyom akkor nekem is így nő a szőr, de le szoktam szedni.
2017. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szintig tetszik a sok szőr, de mondjuk szopásnál inkább zavaró szerintem...
2017. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
19%

Utolso, szopasnal miert zavaro, nagyobb a szor, mint a penisz? :D:D:D:D:D:D:D


Nekem szoros 27/F, van egy hosszu csik is a koldokomig, hasam tobbi resze sima. Olloval szoktam kicsire levagni a szorzetet a nemi szervem korul,hogy ne izzadjon, baratnom szereti.

Miert izgato egy csupasz? Nincs semmi ferfiassag benne, sokan meg a labukrol is levagjak, ilyenkor egy jot kacagok ...

2017. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem gusztustalan es nem esztetikus.nem rajongok a szorokert.sem farkan sem mashol.
2017. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!