Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A kórházban hogyan lohasztják...

A kórházban hogyan lohasztják le egy férfi fekvőbeteg erekcióját (pl. öltöztetéshez, pelenkázáshoz stb. ) ha a beteg nem tud "segíteni magán" mert pl. eltört a keze? Gondolom nem elégítik ki szexuálisan.

Figyelt kérdés

Olyanokat hallottam, hogy rátesznek egy meleg, nedves rongyot és attól egyből összeplöttyed, vagy a meleg, nedves ronggyal együtt pelenkázzák be és ettől pár perc múlva bekövetkezik a magömlés.


Tényleg ilyeneket csinálnak vagy valami más van?



2012. jún. 3. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát szexuálisan biztos nem elégítik ki. lesz.arják igazából, hogy kinek és miért van éppen merevedése.
2012. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Törött kezű embereket nem pelenkáznak, hanem ágytálaznak. Én még egy betegnél sem észleltem erekciót, amikor öltöztettem, vagy ágytálaztattam. Akkor a fájdalma jobban lefoglalja őt, mint hogy a szexre gondoljon.
2012. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Édesanyám 23 éve ápolónő őt kérdeztem meg ez ügyben.

Ő még a 23 év alatt soha nem látott/tudott ilyen problémáról,dolgozott már az összes korosztályt érintő részlegeken de szerinte nem is létezik ilyen hiszen egy ápolásra szoruló beteg szervezet nem kívánja a szexet olyan módon hogy erekciót okozzon-ha okoz is akkor is csak aktívabb állapotú férfiaknál nem gondozásra szorulóknál ebből adódóan ők pedig szükség szerint kielégíthetik magukat(itt jegyezte meg hogy több kamaszfiút látott paplan alatt játszani mint fiatal férfit!+5 esetre emlékszik hogy a férfibeteg lebukott a feleségével)

2012. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!