Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Be jön nektek ez a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be jön nektek ez a csaj?

Figyelt kérdés

Ha igen, lefeküdnél vele akkor is ha transzi, de az utolsó pillanatban tudnád meg?


Ő Jane Marie


[link]



Csak kíváncsi vagyok arra hogy ha tényleg úgy néz ki egy transzi mint egy valódi nő, akkor hányan lennének vele együtt egy egyéjszakás kalandban.. :)



#Jane Marie
2017. jan. 14. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Én még orbán viktor anyósával is együtt lennék
2017. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérlek, nem orbán anyósa volt a kérdés meg ne keverd ide a politikát!
2017. jan. 14. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Bejön, de minden vágyam egy igazi, távol-keleti ladyboy. Pedig kemény hetero vagyok.
2017. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eléggé mű,de amugy mint a lopott biciklik.
2017. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutatós! Ha nincs puncija és csak az utolsó pillanatban derülne ki (amit nehezen hiszek, én már egy tapasztalt pasi vagyok) akkor esetleg szopatnám. A fenekébe biztosan nem dugnám a méretem miatt.
2017. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ez te vagy?
2017. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem én vagyok :)
2017. jan. 16. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!