Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszaknak minősülne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszaknak minősülne?

Figyelt kérdés

A kérdés teljesen elméleti szintű,feltételezés.


Adott egy nő és egy férfi.

Tegyük fel mindkettőjük foglalt,akár házas. Van köztük szenvedély,találkoznak aztán felforrósodik a helyzet. Egymásnak esnek,de még mielőtt megtörténne a dolog a nő viszakozik. Elakarja hagyni a helységet,elindul az ajtó felé de a férfi olyan állapotba kerül,hogy nem tudja visszafogni magát. Ekkor már a nő valóban nem akarja megtenni a dolgot,kívánja ugyan legbelül de a józan esze felülkerekedik. A férfi viszont teljesen elveszti a fejét,nem hagyja távozni,megragadja. A nő az utolsó,a behatolás pillanatáig minden erejével valóban ellenkezik,még az első másodpercekben is,de aztán ő is átadja magát a dolognak,végül izgalomba jön.


Ilyen esetben utólag mi lenne? Nemi erőszaknak minősülne? Jogilag is érdekel illetve a személyes vélemények is. Valamilyen mértékben talán én erőszaknak minősíteném,hisz végül visszakozott a nő,a férfi nem hagyta az akaratát érvényesülni,és azzal hogy nem hagyta kilépni az ajtón a személyes szabadsághoz való jogát is megsértette. Szerintetek?


2017. jan. 15. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Pontossan amit leirtál szerintem nem minősül annakk mert végülis a csaj is belejönn és akarja a dolgot, de veszélyes szitu mert szvsz csak ezen mulik hogy nem mondanám annak...

Ki ne probáld az életben mert ha nem pont így sül el akkor erőszak

2017. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen nemi erőszak, mert a nő akarata ellenére történt a közösülés.
2017. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Melyik börtönből írsz? Bent is van net?
2017. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. :)
2017. jan. 15. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is jutunk el odáig hogy nemi erőszak,az még hagyján.Mivel személyi szabadságában korlátozta a pasi vagy is nem engedted ki az ajtón:személyi szabadsági jog megsértése miatt kényelmesen feljelenthető: Utánna jöhet majd a nemi erőszak.


194. § (1) Aki mást személyi szabadságától megfoszt, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Ez után még eldönthető hogy volt e erőszak.

szal mindenképpen büncselekmény !!



(2) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a személyi szabadság megsértését


a) tizennyolcadik életévét be nem töltött személy sérelmére,


b) aljas indokból vagy célból,


c) a sértett sanyargatásával,


d) védekezésre képtelen személy sérelmére,


e) fegyveresen,


f) felfegyverkezve,


g) jelentős érdeksérelmet okozva vagy


h) hivatalos eljárás színlelésével


követik el.



Szal a pasi jelen esetben kb 4-5 évet kaphat,főleg ha van látlelet a hüvelyi sérülésekről vagy is behatolásról. Mert gondolom nem félórás előjátékkal kezdődne a behatolás ebben az esetben.

2017. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akarata ellenére történt, az már más hogy élvezte is.

Bár az ilyen nem igen derülne ki gondolom, hisz a nő élvezte utólag tehát minek is vádolná.

2017. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Könnyen vádolhatná,ha nem akarja elveszíteni az aktuális partnerét vagy a bizalmát,így nemi erőszakra hivatkozna.
2017. jan. 15. 19:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőn múlik a dolog, de ez is több rétű, pl. erőszaknak éli-e meg vagy sem. Végülis valamennyire benne volt az elején, elmet, "volt szenvedély köztük", aztán a behatolástól élvezte is. Most ezt vagy be tudja annak, hogy játszott a tűzzel és őt is megperzselte kicsit, vagy erőszakként éli meg.


Másrészről, ha erőszaknak éli meg, akkor vajon elmegy feljelentést tesz, vagy magában elzárja és soha senkinek nem beszél róla, mint nagyon sok bántalmazott nő.


Ha élvezte és nem tesz feljelentést benne volt ő is végül. Ha élvezte és mégis feljelentést tesz, hogy bevédje magát, nos az is egy opció...


Szóval igazából a nőn múlik a dolog...


Én a boldog történeteket szeretem. Mivel a kérdés teljesen elméleti, mi lenne, ha két magányos szingli találkozna; kérdező, onnan jönne a te verziód, hogy a pasi nem engedi a csajt elmenni stb... A következő menetben a nő nagyon meglovagolja a pasit, ezután együtt alszanak, majd reggel közösen készítenek egy reggelit, azután boldogan ének...

2017. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*élnek
2017. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Elvileg nemi erőszak, de nehéz lenne a nő részéről ezt bizonyítani, mivel viszony volt köztük.

Én, amit hallok és látok a médiában, nekem az az érzésem, hogy ilyen esetben a férfi elég nehéz helyzetben van, inkább a nőket pártfogolja a jog.

Volt egyszer egy olyan film, hogy a nő elment egy nőgyógyászhoz és a doki kihasználta a helyzetet, de a nőnek elég nehéz volt bizonyítania, hogy tényleg zaklatás volt.

2017. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!