Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a férfiakról, akik csak a lyukra mennek, ileltve szeretik a r***ncokat? Férfiak is nyugodtan válaszolhatnak

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 19:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Ok az emberi nem legtokeletesebb peldanyai! A peldakepei batran mindenkinek!
2017. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Messziről kerülöm az ilyeneket.

Amúgy egészségükre.

2017. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha nyíltan le van kommunikálva a másik fél felé a dolog. Ha valaki csak szexet akar, viszont ehhez hetekig szédíti a másikat, hazudik neki, eljátssza, hogy többet szeretne, az nagyon gáz.
2017. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
7%
azokat a nőket akiket ki lehet használni azokat miért ne használják ki? jól teszik,én is feküdtem le olyan lánnyal,aki első tali után a nadrágomba matatott,fejben egy ri bancnak gondoltam,de azért meghúztam. :D nők is ilyenek amúgy,ha ők nem is reklámozzák,ha valami kockahasú szépfiú kikezdene velük a nők többsége lefeküdne vele,nincs különbség férfi és nő között.
2017. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

Tapasztalataim szerint az ilyenek után állva pisilnek a nők, és mind a kegyeit keresi az ilyen típusú macsóknak.


Én komoly kapcsolatot szeretnék, van rendes munkám nem is olyan szerény jövedelemmel, eltartom magam, ház körül is megcsinálok mindent, és a családi mintára, amiben felnőttem férfiként nem esne nehezemre besegíteni a házimunkában vagy épp a konyhában a páromnak, ha látom, hogy összecsapnak a feje fölött a hullámok.


Ezzel szemben egyik ismerősöm még a szemetet sem hajlandó kivinni, mert az nőknek való kulimunka.

"A pasit minden téren ki kell szolgálnia egy nőnek, és a férfinak a pihenésen kívül nincs más dolga otthon" - ezt vallja ő.


És mi a helyzet? Én még szűz vagyok, mert egyik nő sem szeretne velem ismerkedni, egy-két visszajelzés alapján túlságosan kedves vagyok.

Neki meg ha szétmegy az aktuális párjával, 1-2 nap alatt már 3 nő versenyzik érte. S mikor eldicsekszik, hogy eddig hány nővel volt, szinte ujjongva követelik a versenyzők, hogy ő akar lenni a következő.


Szóval csak azt tudom mondani, hogy akit leírtál, az az álompasi a nők szemében.

2017. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
A hányinger kerülget tőlük. Hímringyóknak hívom őket.
2017. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Két eset van ahogy én látom

1) Amikor a csaj nem tudja, hogy csak szexre kell, mert a srác ezt hiteti el vele. Aztán levarrja, szájába élvez egyszer-kétszer s lelép. Eltűnik vagy csak nem jelentkezik.

2) Amikor a tiszta a játszma: a csaj is képben van hogy ez csak a szexről szól, nincs már alternatíva. Nincs szerelem, meg randi, meg családnak bemutatás, mozi, meg együtt ébredés ködös hajnalon. Hanem az van, hogy mindenki megkapja a maga orgazmusát és kész.


Na ezek közül az elsőt elítélem férfiként is, s ráadásul ezért maradtam le több dugásról is, mert én a második kategóriában játszom csak. A tiszta helyzet a jó helyzet. De áltatni nem jó a másikat, az én arcomra nem fér rá.

2017. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
van még lejjebb is, ismerek ilyeneket a faluban, csak ők még alkoholisták is, és ápolatlanok, mindig csak a nőkről beszélnek, hogy mekkora macsók de év tizedek óta nem volt nőjük totál el vannak szállva magukról, nem is tudom miért :D
2017. jan. 15. 20:10
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük alapul hogy amire nincs Kínálat arra kereslet,és igény sem alakul ki. Mindig a kínálat szüli az igényeket,nézd (p-o-r-n-o-f-i-l-m-e-k) Régebben nem voltak ilyen igények,mára viszont a filmeknek köszönhetően kialakultak. Vagy is ahol nincsenek ribik ott kísértés sem létezik ugye? Természetesen nem elítélendő a dolog,hisz mindenkinek joga van kiélni a vágyait maximálisan,csak ennek megvannak a helyei,ismerkedési közege és egyéb. Mindenkinek az a legjobb ha kiélheti a vágyait ugye? Arról senki sem tehet ha nem épp átlagos vágyai vannak.


Akik meg lyukra mennek:kell olyan lány is aki elhiszi azt a sok baromságot amit az a fajta pasi hazudik ösz aki csak le akarja fektetni.Másrészt vannak olyan lányok akik adják is magukat ami megint nem baj,csak olyan pasi is kell hozzá.

2017. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Férfi r ibancok,pont annyit érnek mint akiket kefélnek.
2017. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!