Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gaz ez? ( foleg fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gaz ez? ( foleg fiuk valasza erdekel, de lanyok is valaszolhatnak nyugodtan )

Figyelt kérdés

Szoval arrol van szo,hogy a tegnap este a paromnal(19 eves) voltunk, nyugis hangulat lassu zene, sotetsg es csokoloztunk ... majd oda jutottunk ki hogy elkezdett szep lassan vetkoztetni.Meg a polom levetele elott kapcsolta ki a melltartom es ugy csusztatta be lassan a kezet a melltarto ala. Na a lenyeg az egeszben hogy ahogy a mellemhez ert s elkezdett simogatni (bar mar nemvagyok szuz es ilyen sem fordult elo velem meg soha) valosaggal elkezdtem reszketni.Amire lekerult rollam a polo meg minden mar valosaggal reszketett az egesz testem(nem volt orgazmus az biztos :)) ).

Annyira elszegyeltem magam...es ami a legrosszabb hogy probaltam uralkodni magamon de nemsikerult abbahagyni a reszketest :)) Aztan meg hogy legyen megjobb... mintha ez nem lett volna eleg ciki... ahogy fekudtem alatta o egy mozdulattal(szerintem epp csak amolyan elojatek fele keppen, hogy vaditson megjobban) betolta nekem....na attol az egy mozdulattol akkor hirtelen akkora orgazmusom lett mint meg soha eletemben. A parom meg csak csodalkozva nezett ram hogy most ez komoly?! :)) en meg azt sem tudtam hova sulyedjek szegyenemben...epp hogy betette en mar el is mentem :))

Fiuk szerintetek mennyire gaz ez?:-s Ti hogy reagalnatok erre? :s

Koszonom elore is a valaszokat.


2011. jan. 22. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgató pasid van!
2011. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, épp ellenkezőleg.
2011. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem ha ilyen lenne az ebéd idő is, hogy mire kicsomagolja a kaját és vége az ebéd időnek...XD Ha neked jó volt akkor jó volt, ha neki is akkor nincs baj.
2011. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
-nem
2011. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de szerintem ha a pasid ettől nem olvadt el gyönyörüségében akkor h*lye. Ez neki csak büszkeség kell legyen ha ennyire felizgat téged. Te meg örülj neki.
2011. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jaj hat en orultem is nincs azzal gond xD

csak olyan furan megnezett akkor...Nagyon meglepodott s elcsodalkozott..majd elnevette magat en meg azt sem tudtam hova bujjak szegyenemben :s

persze utana folytattuk es o is elerte az orgazmust de meg miutan befejeztuk akkor is el-elnevette magat :s

2011. jan. 22. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Így járnák egy lánnyal én örülnék
2011. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
írd le pontról pontra, mi kell az ilyenhez, ki akarom próbálni!!! :D
2011. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

biztos gáz volt abban a pillanatban, de sztem egy hét múlva már röhögni fogtok az egészen :P

azért bevalhatod h ez elég vicces, és jó is h ennyire beindít téged egy srác :D

2011. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lali az állat válasza:
én imádnám,ha ilyen csajom lenne...:)))
2011. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!