Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem nem akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem akar velem szexelni, csak hetente egyszer, én viszont minden nap akarok, mióta megvan a kisbabánk azóta alig szexelünk. Mondjuk sokszor a baba miatt nem tudunk. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2017. jan. 15. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Kövér lettél a terhességtől? Mennyivel vagy több kiló, mint a terhesség előtt voltál?
2017. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak néhány kilót szedtem fel, de újabban tornázok minden nap.
2017. jan. 15. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Mondanám, h tarts szeretőt, h nem tudjátok megoldani. De nem mondom.

Korábban minden nap töcsköltetek?

2017. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban ezzel nem volt probléma, akkor talán lelki oka lehet: az anyát látja benned, ami gátlásként hat.
2017. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem azon múlik,hogy megváltozott e a tested. Nem tudom mikor szültél de én leírnám neked a saját tapasztalatomat. Szülés után nálunk is ez volt a helyzet. Én akartam, a párom kevésbé. Én természetes úton szültem aminek a párom is részese volt. Szerintem ez is közrejátszik abban amit ő mondott miután kiborult a bili a szexet illetően. Az a helyzet,hogy hirtelen megváltozik a férfiban kialakult kép. A nőből anya lesz. Szoptatás,gyermekágyi időszak stb, ezek közrejátszanak abban,hogy már ne a " hancúr macát" lássa benned. Hirtelen minden megváltozik és nekik is idő kell míg kialakul újra az összhang. Nálunk kB 1 év kellett hozzá,hogy ez rendeződjön. A férfiakban is sok minden megváltozik a szülés után.
2017. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Bizonnyára nagyon kitágultál, amire az nem jelentett megoldást hogy a vagina száját összevarják, miközben belül akkora vagy mint egy harang.


És ez általános dolog, nem téged "támadlak" ezzel, de ez az igazság, és emiatt, mivel alig vagy nem érez semmit, inkább nem kívánja a szexet, hiszen tudja, úgysem lesz jó.

2017. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Tőle nem kérdezted még meg, hogy miért nem akarja?
2017. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Biztos csalodott, hogy olyan felesege van, aki a maganeleti problemaitokat vadidegen emberekkel osztja meg!
2017. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Valahol olvastam korábban, hogy apás szülés esetén, vagy ha az apa végignézi a szülést akkor jelentősen csökkenhet a szexuális vágya.

Ez nem minden esetben és nem mindenkinél fordul elő, de lehet ez az egyik ok.

2017. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!