Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi okozhat ilyen problémát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhat ilyen problémát ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Elég részletes leszek, csak hogy jobban tudjatok tanávsot adni.

27 éves vagyok, jelenleg szingli, de van egy nő ismerősöm akivel már rég összejárunk szexelni. Már évek óta egyedül vagyok és kb több mint egy éve van ez szexkapcsolat. Ezt úgy kell elképzelni h kb havonta elmegyek hozzá, egy kis bedzélgetés és szex. Ilyenkor lenyomunk két menetet is.

A problémám a következő:

Szinte alig történik valami én már teljesen merev vagyok. Itt még minden oké. Lesz ahogy lesz... :)

A második körben, ami mittudomén kb fél óra pihi után van, már ahogy belekezdünk, mondjuj egy kis orállal hamar merev leszek, de kb mire felcsúsztatom a gumit már nem tökéletes. Nagynehezem bemegy azért a csajba, de mondjuk egy pózváltásnál megint úgy lekonyul, hogy alig tudom becsúsztatni.

Mitől szűnik meg a merevedésem ilyen hamar?

Azt még hozzá kell h tegyem, h nincs nagy péniszem, tehát azzal h nem teljesen merev csak kínlódok, ami nekem nagyon kellemetlen.

Mi oka lehet ennek? Más is jár így viszonylag fiatalon? Mit tehet ellene?

Kérem csak normális válaszokat írjatok!

Azokat viszont előre is köszönöm!



2017. jan. 16. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Màsodjàra tobb inger kell. Probàld inkàbb ùgy, hogy tobb oràl, amig teljesen beindulsz, aztàn inkàbb arra koncentràlj, ne menj el tùl hamar. Magas izgalmi àllapotban megmarad a merevedés, csak az élvezést kell "kitolni". Nàlam kb. igy mukodik.
2017. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert nem vágysz rá annyira vagy nem szereted, elsőre még az ösztön miatt teljesen merev de másodjára már miután elmentél annyira már nem is izgat fel, hiányzik a nagyobb vágy szenvedély köztetek
2017. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Másodjára sokszor már nem is sikerül elmenni, sokszor már úgy elfáradom h már levegőért is kapkodom viszont érzem h még messze lennék az orgazmustól s mivel már neki is volt jó, így inkább mondom h elég volt.

Az tény h szinte semmi érzelmi töltet nincs bennem iránta. Teljesen más személyiségek vagyunk, teljesen más nőre is vágyom. Igazából számomra csak külsőleg jön be. Ez sztem fordítva is igaz.

Azt még nem említettem h ezelőtt és az utcsó kapcsolatom között eltelt kb 2 év semmi szex nélkül. Mikor még kapcsolatban voltam, akkor szinte mindig hamar elsültem, még másodjára is. Nyilván nagyon szerettem is a páromat. Az teljesen más volt mint most, akkor is mintha lett volna h így jártam, de nem volt jellemző. Most viszont nagyon gyakori.

2017. jan. 16. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök normális ez így. A szex nem egy gépies dolog. Tök hullámzik a vágy. Még a test is fárad. Vagy egyszerűen annyira kielégülsz az első tőle, h tele vagy. Esetleg még kis desszert, de egy fő fogás már nem.
2017. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!