Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az anál problémát okoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az anál problémát okoz érdemes szakítani?

Figyelt kérdés
Engem ez sohasem vonzott, a régebbi párjaimat sem volt aki vizsgálaton volt és tudta,hogy ez fáj.A mostani párom rábeszélt,hogy próbáljuk ki de nagyon rossz volt, hiàba van benne tapasztalata. Utána még próbáltuk párszor de ugyanolyan rossz volt. A legrosszabb az,hogy már együtt élünk,a mennyasszonya vagyok és most hozta fel. De nekem így nincs kedvem a kapcsolathoz, hogy tudom neki hiányzik az anál. Az önbizalmam lerombolta, hogy hiába változatos a szexuális életünk neki ezek szerint nem jó. Nem is értem miért akarja valaki hogy a párjának fájjon ettől a hátsó fele. Ti szakítanatok?
2017. jan. 3. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
én megbeszélném vele, hogy ez nem fog menni , mert nem szeretnéd, hogy azt csináljátok mert fáj, és értse ezt meg, de a legegyszerűbb , megmondod neki , ha ennyire erőltetni veszel egy dildot, hasonló méretűt, és megmondod neki , na probálja ki magának , és meglátja, hogy milyen ...és ezt ne akarja neked, persze ezt csak akkor mondanám neki , ha esetleg nem lehetne megbeszélni ezt, hogy még is miért ne...persze ezt megkéne értenie, másrészt, téged is megértelek, hogy miért érzed úgymond azt, hogy kevés lenne neki stb..de ez idővel elmúlik majd , tudom nehéz lenne ez az időszak , és most ez van köztetek , de ez miatt nem szakítanék , hagynam elülni a dolgot és majd alakulna, de ehhez idő kell és kitartás, és plusz erősnek lenni , de nyilván ez csak az én véleményem...
2017. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
én úgy veszem észre abból amit leírtál, hogy te már most szakítani akarsz vele...úgy érzed elég volt ez a kb 1évre tippelek..és nem az anál miatt. De ez nyilván csak egy oldal mindenki mást gondol.
2017. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ne hagyd hogy rábeszéljen, ha fáj, meg kell értenie. én se várnám el a páromtól azt, amit én nem tennék meg érte fordított helyzetben, ez csak egy kis plusz, de teljesen nélkülözhető. nyilván nem 2 hete vagytok együtt ha a menyasszonya vagy, eddig nem volt ilyen igénye, ezután is meglesz nélküle. Ezt szerintem meg lehet beszélni, nem kell szakítani, de ha tévedek és mindenképp csak erőltetné akkor nincs tekintettel rád így nem is értem hogy jutottatok idáig a kapcsolatotokban.
2017. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj,hogy erőlteti. Már úgy érzem neki nem jó a szex emiatt vagy nem lesz jó. Idővel kevés leszek neki. Ezt sohasem éreztem egyik kapcsolatomban sem.
2017. jan. 3. 16:43
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Engem is ravett 2-3-4x az exem, csak azért mentem bele, mert ő szerette volna, de k*urva szar volt, egyszerűen számomra a fenekem az csak kimeneti, az a lyuk nem arra való. Megmondtam neki az X-edik alkalom után, hogy több nem lesz, mert egyszerűen rossz és faj. Megértette és elfogadta, többet nem csináltuk. Én a helyedben mindenképp leülnék vele beszélni, elmondanám, hogy neked fájdalmas és rossz volt, ne erőltesse. Ha már a mennyasszonya vagy, akkor ezt csak meg tudjatok beszélni. Emiatt szerintem baromság szakítani. Engem zavarna, ha a barátomnak nem felel meg a puncim és nem tudna elfogadni, hogy az anál fáj. Annyi felekeppen lehet élvezetes a szex és csomó mindennel fel lehet dobni és izgalmassá tenni, nem tudom miért kell mindenáron ragaszkodni az análhoz, de ha ezt valóban nem tudnánk megbeszélni és állandóan felhozná és rá akarna beszélni, akkor szakítanék. Akinek nem elég a puncim, az ne akarja a fenekemet se, sem semmi mást sem tőlem. Ennyi. De azért egy felcsatolhatóssal s*eggbedugnám a helyedben, hogy érezze már mennyire "jó" érzés, utána várom a véleményét..
2017. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De az anál miatt akarok szakítani. Meg amiatt amit érzek ezzel kapcsolatban hogy nem vagyok neki elég. Tudom,hogy a régebbi kapcsolataiban csinálta úgyhogy biztos hianyzott neki és eddig nem mondta.
2017. jan. 3. 16:52
 7/14 anonim ***** válasza:
De miért akarsz rögtön szakítani? Miért nem ülsz le és beszeled meg vele? Hogy te neked ez faj, de ezt és ezt érzed, hogy olyan érzésed van, hogy emiatt kevés vagy neki és ez téged frusztrál stb stb. Nem rögtön szakítani kell.
2017. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De éppen ez a baj, hogy ő mivel ezt csinálta biztos nem fog tudni róla lemondani. Meg nem csak ez az önbizalmam aláásta ezzel, hogy eddig mindenkinek megfeleltem de úgy érzem neki nem. Így meg nem akarok a felesége lenni ezzel az érzéssel.
2017. jan. 3. 17:02
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Idővel mindenkinek kevés leszel. Bármilyen jo vagy, rád fognak unni szexuálisan. Ha ezt nem tudod elfogadni, ne kezdj tartós kapcsolatba.
2017. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Ezeket amiket írsz neki is mondtad ugyanígy??!

Drágám, még csak 10 perce olvasom amiket írsz.


Még csak a közeledbe se vagyok, de ide hallom, hogy belülről azt kiabálod hogy "elég volt"!

Ha terveztétek a babát, és a házasságot, és neked még máshova húz a szived, akkor mond meg neki. Amúgy sem érdemes belemenni, ha nem mersz vele őszinte lenni. Az análra fogni elég gyerekes dolog.

Fogadni mernék hogy te vagy 20, párod meg 35 :D ne engedd magad kihasználni.

2017. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!