Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szexi fotóval lephetném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexi fotóval lephetném meg a párom?

Figyelt kérdés
Nem egy CKM-es fotósorozatra gondolok. Külföldön van 3 napig és arra gondoltam este küldök neki egy " puncis " képet, h meglepjem. 38 éves nő vagyok, viszonylag ritkán teszem ezt meg, nem szeretném ha közönségesre sikerülne. Ti mit látnátok szívesen egy ilyen fotón? Milyen lehetne ami izgató, de nem közönséges? Vagy mi tetszett nektek legjobban amit kaptatok?
2017. jan. 16. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy sejtelmesebb fotó izgatóbb :)

Például nem direktben a puncid fotózod le, hanem egy csipkés, átlátszó bugyiban, vagy egyszínűben, amit úgy igazítasz, hogy kicsit bevágjon :)

22/L

2017. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! A múltkor mondta, h tök izgató számára a harisnya bugyi nélkül. Lehet ilyet fogok...
2017. jan. 16. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha egy szexi harisnyatartó lenne rajtad neccharisnyával ...

Szép smink és mehet a fotó !

2017. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk negykezlab maszol a kamera felé vagy negykezlab csak hatulrol-igy tobbet mutathatsz mert az arcod nem latszik...
2017. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Olyan kepet kuldj, amin egy szal ruhaban sajtot eszel. Az vegul is mindegy, hogy trappista sajt vagy esetleg ementali, ugye annak a magyar valtozata is jo, a pannonia sajt (nem osszetevesztendo Jannus Pannoniussal), de van meg, ami finom, a gorgonzola, vagy esetleg - ha az erosebb izeket szereti - a parmezan sajt. Bar az utobbit en elsosorban reszelve szeretem, spagettin vagy lasagnen kivalo izhatast fejt ki. Aztan nagyon finom szerintem - bar lehet, hogy ezzel kisebbsegben maradok - a tolnai sovany sajt, vagy az ovari sajt, azokat az egyszeruseguk miatt szeretem. No es ne feledkezzunk meg a sajtok kiralyarol, a camembert sajtrol, ami kulonosen a franciak szamara nyujt kulinalis elvezetet. Szerintem barmelyiket is valasztod, csodalatos kepet lehet veluk csinalni.
2017. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A pasim nem sajtfetisiszta :)
2017. jan. 16. 21:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Miert?
2017. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyet küldesz, örülni fog neki. Mint pasi mondom, ami neked esetleg közönséges, az neki nem az, az egy jó ajándék. Mi is voltunk hasonló szituációban a nyáron, igaz, hosszabb ideig. Kaptam a feleségemtől sejtelmeset (feszülős póló melltartó nélkül), zuhanyzós cicifotót (habos-vizes cicik), tangásat és "közönségeset" is (maszti közben puncikép). Mindegyiknek örültem. A lényeg, hogy utána hívd fel! 38F
2017. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!