Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rettentően kívánom anyám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően kívánom anyám pasiját. Mit tegyek? 20/l

Figyelt kérdés
Anyám összeszedett egy korban inkább hozzám illő pasit. Fiatalabb is két évvel, mint a pasim. És jobban is néz ki, sportol, izmos. Meg nem 10 percig bírja, hanem órákig vagyok kénytelen hallgatni, ahogy... Rohadtul féltékeny vagyok anyámra. Egy hét, izé, egy hónap alatt szerintem nem dugunk annyit a párommal, mint anyám egy este az új pasijával. Életem álma egy ilyen kitartó pasi, és rohadtul idegesít, hogy majd minden este hallgatnom kell, hogy van ilyen. És nem az enyém. És szerintem én is bejövök neki. Ne is álmodjak róla? Vagy szerintetek van rá esély, hogy ha ráun anyámra, akkor esetleg...tudjátok... :)

2017. jan. 16. 23:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha ezt tennéd az szánalmas lenne, mekkora kicseszés anyukáddal.Amelyik pasi ezt tenné hogy anyja majd lánya, azt is azonnyomban elfelejteném.
2017. jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen a történelemben, és lesz is, hogy anya és lánya is kell egy pasinak. Mind a kettőt kezelei, kielégíti.
2017. jan. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Írj
2017. jan. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Végy erőt magadon, és szeressed az édesanyádat, szerintem!
2017. jan. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem csak irigy vagy,anyukád jobb nő nálad,ezért szexel vele sokat a srác. Te is legyél jobb,hogy a pasid jobban kívánjon. Tegyél érte
2017. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Csábítsd el, vesd be a női(riьаnc)praktikákat xd
2017. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tanítsd meg a pasidat arra, mint amit anyukád pasija tud. Hol itt a probléma? Nem értem... :D
2017. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
Szeresd el anyud pasiját nyugodtan. Anyád is megérdemli a sorsát, ha már egy ilyen hülye p*csát nevelt a világra.
2017. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!