Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rizikós lenne óra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rizikós lenne óra közben osztályterem utolsó padban kiverni a mellettem ülő srácnak?

Figyelt kérdés
Régóta ezzel nyaggat és lenne is kedvem hozzá. Tanár nem láthatná, esetleg az előttem ülő ha hátrafordul valamiért. De az is nagyon gáz lenne.
2017. jan. 18. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért pont a suliban órán?
2017. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csináljátok.

Ha a tanár nem látja az előtted ülő miért fordulna vissza?

Ha téged is izgat, meg ő is akarja akkor verd ki neki. Akár cumizhatsz is kicsit.

2017. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

A végeredmény eltüntetése a legneccesebb, az elővétel/elrakás közepesen az, maga a kézimunka a legkevésbé rizikós az egész cselekményben.

Hajrá, de a lebukás esélye, és a büntetés nagysága is lebegjen a szemed előtt, mert nem biztos, hogy egy ilyen miatti kirugás olyan élvezetes lenne, pláne a szülők előtt...

2017. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináljad, ha te is akarod. Csak mond a srácnak ne hangoskodjon mert akkor lebuktok és az kicsikét kívos lesz. Várom az eredményt h bemerted e vállalni.
2017. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tedd meg! imádtam volna egy ilyet! de a legjobb váratlanul, mikor nem számit rá!
2017. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező!Milyen nemű vagy?
2017. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Utolsó, erre én is kíváncsi vagyok. Inkább ratyi.
2017. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kockázat nélkül nincs rizikó.

Persze, hogy rizikós. Simán kicsapnak mindkettőtöket. De nem ez a lényege? A rizikó?


Hajra!

Ha videóra is veszed, meg pénzt is tudsz vele csinálni. Ősi szakma modern változata is így kezdődik.

2017. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kategóriát tévesztettél. Ez HOMO !!!
2017. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem tudom, hogy a kérdés szempontjából mit változtatna a kérdező neme. Neked főleg semmit mert válaszolni nem is próbálsz. Amúgy heteró kategóriába írtam, hogy egy látens homo mit fantáziál bele az nem érdekel.
2017. jan. 19. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!